Arama sonucu : 3121 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    haftaya 200 tllere düşebilir kardeşim burası borsanın en kumarbaz hissesinin pazarlandığı bir tahta...
    Bu borsada her şey olabilir. Ona göre vaziyet almak lazım. Ancak haftaya ben güzel bir ivme beklerim, onca lot satışın ardından çok boş bırakmazlar. Gönderiverirler bir haber, herkes terste kalır. Bu işler böyle, olayı kendin koordine etmiyorsan yatıp bekleyeceksin.

Satamamak belki de hayırlısı olmuştur

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu borsada her şey olabilir. Ona göre vaziyet almak lazım. Ancak haftaya ben güzel bir ivme beklerim, onca lot satışın ardından çok boş bırakmazlar. Gönderiverirler bir haber, herkes terste kalır. Bu işler böyle, olayı kendin koordine etmiyorsan yatıp bekleyeceksin.

artık satış vermek yok almıyorlar aktiften bile tek lot almıyor. iğnşallah dediğin olur

3.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku

Sen misin haftaya buluşalım haftaya diyen müzikal. Sen haksız çık diye bugün başladık dediler. Pes yani

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •