Sayfa 32/158 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1259 madde; 249 - 256 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Acemsah için ralliye başlamasi için şöyle bı 300 500 geldikten sonra sonra ver elini 3000 5000 bin offff ben emekliye ayrılırım

2. Acemsah hisselerini alıp yatsaydim gece gunduz çizgi çekip çorbacı olmasaydım şimdiye bı warrenda bendim Yataş 1 liradan of 36 liraya oradan adel oradan maalt oradan ora bura sura

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Ne gibi haberler gelebilir sizce?
    Ralliye girdiğimiz hissetmemiştim.
    Hoş adeldeki yükselişten sonra bu cüzzi prime ben ralli deyemiyorum galiba.!
    Tavan kapatmaması daha iyi sok hemen kamuoyuna acıklanmamış bir şey mi var diyor.

Adel havalar1500 seviyesine gelirse TNZPT de iklimler daha bi güzel olur.
    Şirket malum gayrimenkul zengini. Şunu aldık, bunu sattık, şunu yapıyoruz haberleri gelecektir

En yakın haber bence Encore otel ve avm nin tadilat ruhsatı haberi olacaktır

Malum orası ha diye hastane olmayacak belirli prosedürleri var belediye ile ilgili

Encore otel ve avm yıllar önce ruhsat alamamıştı. İnşaatı kabada uzun süre kalmıştı. Hala arsa vasfındadır o mülkler

Tınaz Tepe çözecektir bunları

4. Encore Hotel Balçova Park AVM Kompleksi Parsel sorgusu:
    https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara...04402953386307

KAPımız hayırlı olsun bol teşvikli günler dileriz...
    2 Milyar Dolar

5. Tıbbı cihazlar için yatırım teşviği alınmış..Hayırlı olsun.Devamı gelir inşaallah.

6. Teşviğimiz hayırlı olsun, teşvik miktarı ile ilgili de bilgilendirme yapılsa iyi olurmuş

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Encore Hotel Balçova Park AVM Kompleksi Parsel sorgusu:
    https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara...04402953386307

KAPımız hayırlı olsun bol teşvikli günler dileriz...
    Hayırlı olsun ortak...
    Çevre ve şehircilik bakanlığı incirlatı plan raporunu okudum. Bölgenin yaklaşık %47 lik bir kısmı ticaret ve turizm alanı olarak ayrılmış. Yaklaşık 250 hektarlık bir alan bu iş için...
    Ada 228 Parsel 62 de bulunan sera bahçemiz, sağlık hastanesi için yeterli bir arsa konumuna dönüşmüş.
    Gece de bir teşvik ile ilgili kap göndermişler.
    Hayırlı olsun
    Butür güzel haberler daha çok göreceğiz...
    Patronlar bu işi biliyor, fazla borçlanmadan tereyağından lkık çeker gibi büyüyen bir şirketi yaratıyorlar.

8. Düzeltmeyi şöyle 200 lerde yapsa 200 e kadar duzeltmesiz gitse ne güzel olur acemsaha sevgilerle

Sayfa 32/158 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •