Sayfa 376/1001 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Delinin biri kuyuya taş attı , 40 akıllı onu nasıl çıkaracaklarını düşünüyorlar...
    Aksi mümkün değil. Arjantinde kur 350 oldu faiz 110 kur grafiğine bakın nereye benziyor.

Aksi sürekli yabancı akımıyla mümkün..

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Delinin biri kuyuya taş attı , 40 akıllı onu nasıl çıkaracaklarını düşünüyorlar...
    Deli kim.????
    40 akıllı kim.????

Bak burası çokomelli.!!!!
    Faturayı kim ödeyecek.?????

https://bluedollar.net/informal-rate/

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. İnsan bu sıcakta bi serinleyeyim dese

40.000 gidecek

https://youtube.com/shorts/8YiWYzvEU...4jqeu4tpl5Wogy

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    2,5lt cola 45tl diyorlar

Bedavadan hallice.

Dün Şokta şok yaşadım 6.5 gaymeye suyu görünce, soğuk başka marka su yoktu, 3.5 gaymeye limonata aldım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bedavadan hallice.

Dün Şokta şok yaşadım 6.5 gaymeye suyu görünce, soğuk başka marka su yoktu, 3.5 gaymeye limonata aldım.
    yaw reha abi 3,50 tela ya limonata mı olur içine sıkmışlar mı bari limonu bak ahali test yaptırır mundar olur o limonata

onceden yoncalı bankanın reklamı vardı çocuk organik limonata satıp işleri büyütüyordu nerden geldiyse aklıma

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    yaw reha abi 3,50 tela ya limonata mı olur içine sıkmışlar mı bari limonu bak ahali test yaptırır mundar olur o limonata

onceden yoncalı bankanın reklamı vardı çocuk organik limonata satıp işleri büyütüyordu nerden geldiyse aklıma
    Renklendirilmiş su limonata dediğim, arabayı servise götürüyordum yol çalışmasından trafik sıkışıktı, epey susayınca yolumun üzerindek tek market olan Şoka girdim bir tek onu buldum aldım, kutu soğuk Fanta Cola falan yoktu dolapta.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Geçen gün Cherry otomobilin epey reklamını yapmıştık, Geely gibi diğer Çin markaları da pazara sağlam girseler iyi olacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 376/1001 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •