Sayfa 97/359 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben şu ,bu kişisine bakmıyorum...isteyen devam eder isteyen de çıkar..ben hissemize inanıyorum...bu kaliteli hissemizin değeri buralarda olmamalı düşüncesindeyim..

bu sabah hem getirilen tedbir hem de sabah sabah şirketin açıklamada geç kalması bazı yatırımcılarda panik oluşturdu...bu panik geçtikten sonra inşALLAH yolumuza devam ederiz..
    Yol uzun sn.keko .Arada ufak yol kazaları olması normal

2. Philip’in yerinde olsam döner alır tahtayı hizaya çekerim..hem haber akışı ile bozulan ivme devam eder..

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Philip’in yerinde olsam döner alır tahtayı hizaya çekerim..hem haber akışı ile bozulan ivme devam eder..
    Ben bofa dan bekliyorum bu hareketi

4. zaten mecbur yapmaları yoksa mal kaptırır ..

5. Tahtada savaş var resmen, izliyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by C9N Yazıyı Oku
    Tahtada savaş var resmen, izliyoruz
    kuvvetli olan kazanır .doğanın kanunu bu ...

7. Tradesoft gibi hızlı veri hizmeti sağlayan bir firmaya mail ulaşmaması tamamen bir düzmece. ATA HOLDİNGE hiç yakışmadı bu tezgah

8.  Alıntı Originally Posted by Barbaros Hayreddin Yazıyı Oku
    Tradesoft gibi hızlı veri hizmeti sağlayan bir firmaya mail ulaşmaması tamamen bir düzmece. ATA HOLDİNGE hiç yakışmadı bu tezgah
    ky yatırımcılarında paniğe neden oldular..ama su akar yolunu bulur..bu gün herşeye rağmen hiç trade yapmadım...satış baskısı bittiği ertesi vakitte olası çıkış tepkisinin de sert olmasını bekliyorum...atatp bir kere yola çıktı düşüncesindeyim..piyasa beklentilerini az çok tanıdı...asıl heyecanlı seansları kasım ayına yaklaşırken yaşayacağımızı düşünüyorum...green x lansmanı çok değerli...bir çok basın yayın kuruluşu bundan söz edecek..tahminlerime göre ileride tv lerin ekonomi bölümlerinde yer almaya başlayacak...nasıl ki bıst 100 endeksi yorumları yapılıyorsa ileride green x yorumları da yapılacak...çünkü türkiyenin bir numaralı gündem maddesi yenilenebilir enerji, karbon vergisi ve ihracat olacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 97/359 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •