Arama sonucu : 327 madde; 1 - 8 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Ne kadar işi bilmeyen bir tahtacısı varmış meğer. Ulan sen baskıladıkça millet daha çok gidecek diye mal alır yada enayimi malını versin. Heleki bu enflasyon ve endeksin durumunda. Götür bari milletin maliyetlerine kadar 80 90 arasına dök ky yi orada. Soluksuz nereye götüreceksen götür ondan sonra. Yukarılardan yine mallandırırsın. Al bak şahsen ben buralardan 5 lotta olsa 15 lotta olsa elime geçen nakiti atıyorum buna. Hisse zaten başlı başına alanında tek. İştirakler ona keza. Enerji işinede girdi. Lotuda az. Birtek kâr açıklaması kaldı. Oda olursa yakında o zaman görürüm ben sizi 300 mü olur 500 mü olur. Yada 1000 mi. Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Ne kadar işi bilmeyen bir tahtacısı varmış meğer. Ulan sen baskıladıkça millet daha çok gidecek diye mal alır yada enayimi malını versin. Heleki bu enflasyon ve endeksin durumunda. Götür bari milletin maliyetlerine kadar 80 90 arasına dök ky yi orada. Soluksuz nereye götüreceksen götür ondan sonra. Yukarılardan yine mallandırırsın. Al bak şahsen ben buralardan 5 lotta olsa 15 lotta olsa elime geçen nakiti atıyorum buna. Hisse zaten başlı başına alanında tek. İştirakler ona keza. Enerji işinede girdi. Lotuda az. Birtek kâr açıklaması kaldı. Oda olursa yakında o zaman görürüm ben sizi 300 mü olur 500 mü olur. Yada 1000 mi. Saygılar

Bizde aynı düşünüyoruzda. Speğin derdi neyse mal mal işlemler yapıyor....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •