Sayfa 127/568 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 4539 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Benim maliyetim 3 tl mi? 3 tl evet. Şu an 25 tl mi evet 25 tl. Ben 8 kattan fazla kazanmış mıyım evet kazanmışım. 50 tl den alan köşe dönücü cambaz geçinenlerin eline verdiler mi? Evet verdiler. İyi de yaptılar…

2. Bugunde fk mi dusmus😔bilanco gelsede fk hesabimda bitse 😂0 fk olsak

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    @666

1999 da yaptığı %10 ve 25 bedellilerle son 3 yılda yaptığı %200, 175 ve 150 bedellileri bir mi tutuyorsun?
    Arastirilabilir. Ilgimi cekti zamanlamalar. Sonucta sirketler yatirimci listesini ve lotlarini MKK'dan aliyor GK oncesi. O zaman yatirimci sayisi azdir.

Boyle birsey yapmamis da olabilirler, ekonomik kriz zamanlari. Bu daha da kotu, sirket ne yaptigini bilmiyor demek ayni tongaya 2 kere dusuyorsa.

Cok fazla falso sey var. Ben Oyak'a yakistiramadim. Oyak dedigin heriflerin zaten, eski Oyak degil. Is Bankasi'ninkilerden sasmayacaksin.

4. HEKTS o meşhur yükselişini yapana kadar yıllarca anası ağladı yatırımcının. O zaman başka patrondamıy dı onu bilmiyorum ama.

Buralarda herkes kendi doğrularını dikte etmeye kalkıyor. Herkes bir değil bu denklemde. İnsanlara bu kadar itham edici olmamak lazım.

Bence muazzam bir zamanlama haber gönderilme zamanı ondan önceki 2-3 gün yükseliş bugün endeks düşüşü neyse. Bence bu işler yakışmıyor ama burada bazı arkadaşlara ne desen anlamayacak. Haberi bilen 26 eylül almış zaten cuma ve pazartesi satmış çıkmış.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by tatacan75 Yazıyı Oku
    Benim maliyetim 3 tl mi? 3 tl evet. Şu an 25 tl mi evet 25 tl. Ben 8 kattan fazla kazanmış mıyım evet kazanmışım. 50 tl den alan köşe dönücü cambaz geçinenlerin eline verdiler mi? Evet verdiler. İyi de yaptılar…
    Bu Yaklaşımın yanlış yarın bir gün sana da bir yerde olur o zaman anlarsın.Başıma hiç gelmez sanma burası borsa.

Ayrıca çarpı 8 yapsan ne 2023 te USD bazında % 50 kayıpsın.O da zaten dengelenmiş.Paranı anca ya korumuşsun ya koruyamamışsın.

Hele bir de % 100 giden bir endekste.

Muazzam paralar kazanılmış. Burada 5-10 kişi sanki bunu herkes kazanmış havasında. Çoğunluk bu parayı kazanmış olamaz bilimsel olarak mümkün değil.

Bazılarınız bence sessiz olmak yerine bunu milletin gözüne sokma derdinde. Bilesiniz borsada bunun yeri yok. Borsacının iyisi kazandığını değil kaybettiğini konuşur.

Arada bu konuda bazen ben bile kendimi tutamayıp bazı şeyler yazıyorum bu bile yanlış.Ama kazanç asla başkalarına hava atmak şov yapmak için bana göre konuşulmaz-konuşulmamalı.Bereketi kaçar.Bilgilerinize. Eskiler böyle der.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Hektaş
    Türkiye nin en değerli şirketi olabilir!
    Hektaş
    Türkiye nin en stratejik şirketi de olabilir!
    Hektaş
    Borsanın en degerli 10 şirketi arasında da olabilir
    Oyak ın gelmiş geçmiş en değerli işi de olabilir
    AMA
    gecmişte bu hedefleri düşünerek aldıgım zamanla da cok sabrettiğim şirket yönetimsel borclanma vizyon olarak hata etti ediyor.
    Bu hatalardan dönebilir de dönmeyebilir de …
    Fiyat önemli değil.
    Önemli olan şirketin işleriyle ilgili ilgilenmekten seffaflıktan ziyade şirket baska bir sey yapıyor yaptı.
    Oyak ın Hektas ın arazisini alması karlılıgı arttırmaması borclanmayı yavas yapmaması global ortak bulmaması hata üstüne hata…
    Yönetimsel atamalarda ve hisse satıslarıyla haber akısını saglıklı gerçeklestirmemesiyle ilk yazılan hedefleri -iyi niyetle şimdilik diyeyim- arkaladıgını öncelemediğini düşünüyorum.
    Bunları düşünerek değil ama baska seveplerle 2020 sonrası 2021 de baslayan satıs süreci sonrasında tekrar döneriz iyi şirket aferin dediğim her seyi ulan bunlar napıyo böyle yazıllar olaun diyerek sürdürdüm üzüldüm vs.
    Bundan sonra inş korkularım gerçekleşmez de ilk yazılan hedeflere ulaşırız.
    Sonra dudu ya takılıyorum alayım dedim bir miktar aldım hala satmadım yüzde 20 dolar bazlı görürsem satarım.
    Ama kanaatim o ki düzeltirlerse işleri tekrar eski yükselişlerini yapmasa da merdiven olusturup hem karlılık hem de fiyat olarak kendini gösterecektir.
    Bu alandaki şirketler global tarzda ülkemizde maalesef yok.
    Ülke içi ve zengin kıtanın dibindeki memleketin ihtiyacını bu kırık dökük şirketlerle yapamayız.
    Daha fazlasını yapmak zorunda ve potansiyelindeyiz.
    İnanan kalır inanmayan gider diyen dudu ya su noktada katılıyorum.Çok düşerse ekler yatırımcı az az yeni baslayan da biriktirir.
    Sektörü iyi.
    Ama oyak maalesef eski oyak değil.
    Belki de napıyonuz lan diyerek her seyi düzeltmeye baslarlar.
    Nedir bu napıyonuz dediği şey?
    Vizyon…
    Vizyondan yzaklastılar.
    Tohum tarım alanı askeri alan kadar önemli.
    Kimse farkında değil.
    Enerjilerde teşvikler ve dönüşümler var ya bu sektöre de o dönem gelecek ne zaman bilemem.
    Tarım alanını ciddiye almak gerekiyor.
    İngiliz düşünce kuruluşları çatır çatır açlık gıda küresel iklim üzerine toplantı yapıyorlar.
    En son ingiliz sanayi odasından şirketleri davet ettiler bu alanlarla ilgili…

Oyak a gelince iki çift lafım var.
    Buraya son koydugum para umrumda olcak para değil.
    Ama basarısız olurlarsa on yıl içinde çok kızarım çok…
    Ytd

syn Hektaşiler bana kızıyorsunuz biliyorum
    ama ben bu uyarılarımı 40 küsurlerden de yaptım bir sürü azar işittim
    neyse amacım asla bakın ben bildim değil
    kendinizi o kadar kaptırmışsınız ki kağıdın hala pahalı olduğunu
    operasyon yediğini kolay kolay kendine gelemeyeceğini göremiyorsunuz
    biri diyorki hala benim maliyet düşük öteki diyorki 8 kattan fazla kardayım
    e be güzelim yemiyenin malını alırlar uzaya çıkmasını mı bekliyorsunuz
    onu geçtimde 40-50 lerden maliyetlenenlere hiç acımıyorum kusura bakmayın
    milletin gazına gelip arşa çıkmış kağıdı alırsan ağlamayacaksın
    neyse serbest piyasa sonuçta herkesin bir bildiği vardır herhalde
    bende 7,5 hekts,3,5 hulkiye gelirse bekliyorum ya nasip

8. Buraya faydam olsun Çinlilerde bu gıda konusuna takık durumdalar.Kendilerinde o ikinci millet açıkken yalandan yere yaptıkları kapanmadan bu yana.Sayın UzunVade87' nin vizyonu bizden daha geniş yazdıklarını dikkate almak lazım. Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim.

Sayfa 127/568 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •