Sayfa 849/903 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon
Arama sonucu : 7224 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Düzeltme

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    tavana alış girilemiyor
    Merhaba arkadaşlar. Sanırım kişisel bir problem yaşamışsınızdır. Dün tavana veya istediğiniz rakama alış girilebiliyor du.
    Dün yazdığınızda denedim. Ama cevabı üyelik onayı yeni geldiği için şimdi yazdım.
    Not: Hisse sahibiyim. Bir çok yanılılan veya kasti spekülatif yazışmalar gördüm. Yeri geldikçe yazacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Sanırım kişisel bir problem yaşamışsınızdır. Dün tavana veya istediğiniz rakama alış girilebiliyor du.
    Dün yazdığınızda denedim. Ama cevabı üyelik onayı yeni geldiği için şimdi yazdım.
    Not: Hisse sahibiyim. Bir çok yanılılan veya kasti spekülatif yazışmalar gördüm. Yeri geldikçe yazacağım.
    . Tavana alış rakamı yazılıyor,ama emir kişisel olarak kullanılan sistemden veya kurumların sisteminden de iletilemiyordu.

3. Dediğim gibi siz teknik bir soruna takılmışsınız. Yoksa Alıcı olsa idi alabilirdi. İşin özü bu. Alıcı yoktu.

4.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Dediğim gibi siz teknik bir soruna takılmışsınız. Yoksa Alıcı olsa idi alabilirdi. İşin özü bu. Alıcı yoktu.
    Hangi kurum veya sistemden denediniz,ben biraz bilgisizim teknik konularda da

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    . Tavana alış rakamı yazılıyor,ama emir kişisel olarak kullanılan sistemden veya kurumların sisteminden de iletilemiyordu.
    Emir limiti 9.000.000,00 olduğundan emir verilmiyor. Pazartesi Verigünü banka tarafından üst limiti 10.000.000,00 veya 11.000.000,00 olarak güncellenecek ve emirler kabul edilecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Dediğim gibi siz teknik bir soruna takılmışsınız. Yoksa Alıcı olsa idi alabilirdi. İşin özü bu. Alıcı yoktu.
    Alıcı vardı ve alamadı, bu problemi de tek bir kişi yaşamadı, işin özü bu.

Sayfa 849/903 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •