Sayfa 184/359 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Spk mevzuatına göre 18 ay süre 18 kasımda doluyor..tıkla gelsin ile ilgili haber bu tarihe kadar bildirilecek..
    çok güzel bilgiler vermişsin dostum...forum adına teşekürler....tıkla gelsin benzeri şirketler amerikada milyar dolarlar ediyorlar ki bunu şirket de belirtmiş...bu ayın 13 inde bunun ile ilgili güzel haberler de gelirse çok güzel olur...

devir yazılım ve teknoloji devridir küçük sermaye ile büyük karlar yapan atatp çok değerlidir...sabır sabır sabır diyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Spk mevzuatına göre 18 ay süre 18 kasımda doluyor..tıkla gelsin ile ilgili haber bu tarihe kadar bildirilecek..
    senin şirket ile görüşmende şirketin bu payları alma niyeti olduğunu bunun finansmanını ise borsadaki yatırımcıya zarar vermeden nitelikli ve kurumsal yatırımcılara satarak veya halka arz ederek sağlayacaklarını söylediklerini hatırlıyorum...bu konuyu biraz daha açabilir misin dostum...eğer arz olursa ?? atatp çok muthiş bir değer kazanır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Sözleşme 12 Mayıs'ta imzalandığından 12 Kasım son tarih sanırım.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1030039
    o zaman pazartesi atatp nin bu konu ile ilgili bir açıklama yapması gerekiyor...büyüme hedefindeki bir atatp den bu konuda güzel ve olumlu haberler beklerim...nasip nasip nasip...sabır sabır sabır...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok güzel bilgiler vermişsin dostum...forum adına teşekürler....tıkla gelsin benzeri şirketler amerikada milyar dolarlar ediyorlar ki bunu şirket de belirtmiş...bu ayın 18 inde bunun ile ilgili güzel haberler de gelirse çok güzel olur...

devir yazılım ve teknoloji devridir küçük sermaye ile büyük karlar yapan atatp çok değerlidir...sabır sabır sabır diyorum..
    Dostum 12 kasım olacak arkadışımız beni düzeltti..
    Atp yazılım küçük bir şirket ancak arkasında holding var..tabgd bünyesinde türkiye distribütörlüğü burger king gibi büyük bir uluslararası fast food zinciri var..türkiye pazarı dışında dünyadaki teknoloji ve yazılım işlerine atp yazılım talip hikayenin bu tarafı zaten çok büyük..
    Neresinden tutarsak hikaye var şirkette..

5. atatp zenia yı tanıtırken aynen şunları söylüyor :

* burger king global in king s journe markası altında oluşturulan gelecek nesil resturant deneyimine yönelik ,teknolojik çözümlerimizle sertifikasyon kazanmak için geliştirmelerimizi tamamlıyoruz...

*sertifikasyon kazanımımız gerçekleşirse kings journey in ilk küresel hizmet sağlayıcısı olarak dünyanın 8.en büyük hızlı servis restoran zincir şirketi ,resturant brands internationalin (RBI) restoranlarına hizmet vereceğiz...

buda çok büyük bir beklentidir..düşünsenize dünyanin en büyük 8. restorant zincirine hizmet vereceksiniz..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    senin şirket ile görüşmende şirketin bu payları alma niyeti olduğunu bunun finansmanını ise borsadaki yatırımcıya zarar vermeden nitelikli ve kurumsal yatırımcılara satarak veya halka arz ederek sağlayacaklarını söylediklerini hatırlıyorum...bu konuyu biraz daha açabilir misin dostum...eğer arz olursa ?? atatp çok muthiş bir değer kazanır...
    Bana ağzından kaçırdı atpgsyo halka arz olabilir diye,ama bunu ne zaman yapar bilemiyorum..
    Muhtemelen atp girişim sermayesi yatıtırım ortaklığı adı üstünde nitelikle yatırımcı ile bu işi çözer..

7. Yatırımcılarda şirketi arayıp ya da mail ile denetim ve kontrol mekanizmasını çalıştırması lazım. Burada yazarak olmaz, yatırımcıda çalışmalı mücade etmeli,şirketi açıklama yapmaya yönlendirmeli.

Bazı kurumsal firmalar, yatırımcılatrımızdan gelen sorular üzerine açıklama yaptıkları görülmüştür.

8. B. Burcu Nergiz
    Yatırımcı İlişkileri Müdürü
    [email protected]
    0212 310 65 00

Ali Erdener
    Direktör
    [email protected]
    0212 310 65 00

Sayfa 184/359 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları