Arama sonucu : 4707 madde; 1 - 8 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Nasıl bir hataya düştüm ya.. 51 den 22 ye geldi iyi düştü diye 22 altı mal aldım şu hale bak..Vay arkadaş! Hektaş tahtasında satıcı İŞBANK bu hisseleri evinde mi basar, satar.

2.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Nasıl bir hataya düştüm ya.. 51 den 22 ye geldi iyi düştü diye 22 altı mal aldım şu hale bak..Vay arkadaş! Hektaş tahtasında satıcı İŞBANK bu hisseleri evinde mi basar, satar.
    22 altı maliyet mi?

hocam sen git fakir sevindir, hayır hasanat yap şükür namazı kıl. ne güzel erkenden farketmişsin durumu..
    bu hissede enflasyonu katınca 40 üstü maliyetli binlerce ky var, ve aylardır içeri giriyorlar.

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    22 altı maliyet mi?

hocam sen git fakir sevindir, hayır hasanat yap şükür namazı kıl. ne güzel erkenden farketmişsin durumu..
    bu hissede enflasyonu katınca 40 üstü maliyetli binlerce ky var, ve aylardır içeri giriyorlar.

Biliyorum, izliyorum, ben de üzülüyorum cidden o dediğiniz fiyatlardan maliyetlenenler için, maalesef burası Türk Borsası, Kumkapı dönsözü gibi BİST imiz var, he bide üzerimizden geçen BANK OF..
    Bilanço kötü gelince ben 10 Kasım Cuma kapanışa doğru alış yazdım, birkaç kuruşa trade ederim diye..iyi de kardeşim bu iş yatırım bedavaya mı aldı, maliyeti 2 lira herhalde ver anam ver, bas aşağı bas..
    Millet yine kafamıza mal yığılacak korkusudan bugün tahtaya alışa gelmez oldu haliylen bugünkü çıkışa tepkisiz kaldı.. Birkaç gün sonra bir iki lira çıkarsa ben çıkarım kendi payıma ama şu var ki.. bir bu HEKTAŞ iki EREGL Oyak sayesinde çöp oldular, rezil ettiler yatırımcılarını..yazıklar olsun OYAK!

Allah razı olsun sayın finans_mt. gidip Yatsı namazımı eda edeyim, tşk.ler )

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •