Sayfa 866/891 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,921 - 6,928 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

İyimserlik, neşe, hoş görü benim değişmez modum.
    Şahsıma yapılmış tüm olumsuzlukları tolore ederim fakat başkalarını kapsayacak bir olumsuzluğa tahammülüm yok.
    Beni zindana atsalar kendimi özel hissedecek çok şey bulurum.
    Her beterin daha beteri vardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    İyimserlik, neşe, hoş görü benim değişmez modum.
    Şahsıma yapılmış tüm olumsuzlukları tolore ederim fakat başkalarını kapsayacak bir olumsuzluğa tahammülüm yok.
    Beni zindana atsalar kendimi özel hissedecek çok şey bulurum.
    Her beterin daha beteri vardır.
    O vakit spekcana gelsin
    https://youtu.be/bNA0j_IzPaI?si=dnAzzv_oiARJbhN8

Not:Tabikide özelsin, sevgiler.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    O vakit spekcana gelsin
    https://youtu.be/bNA0j_IzPaI?si=dnAzzv_oiARJbhN8

Not:Tabikide özelsin, sevgiler.
    Bilmukabele. Eksik olma.

4. Çağrıbey kardeşim,ne yaptın ayrıldınmı buralardan ne olacak bu cüzzamlının hali 1.52 tl'e götürüp satmaya başladılar 1.26 tl'ye kadar düşürdüler hisseyi ne yapmaya çalışıyor bu acımasız,merhametsiz azılı serseriler diğer 4 şirket hissesini 2 tl üzerinde tutup k.yatırımcı vatandaşların kafalarındaki oru iaretlerini giderip güvenlerini kazanıp esas vurgunu,soygunu ,hırsızlığı ve hortumlamayı borsa piyasasında hisse miktarı dokuz yüz milyonlarla ifade edilen İhlas holding ve İhlas Gazete hisselerinde yapmaktadırlar ama ne yazıkki ,maalesef sözde Devlet kurumları olacak Bist ve Spk yetkilileri bu soygunu gördükleri halde bu bizim hırsızımız,soyguncumuz Mücahit Ören ve çeteleri deyip sus pus olup görmezlikten gelip olaya müdahale etmediklerini görüp şahit oldum..Bu söz konusu şahıslar İhlas holding hissesinin fiyatını 1.52 Tl'ye kadar gidecek hissi görüntüsü verip k.yatırımcı kucağına verdikten sonra tekrar kademe kademe 1.01 tl'ye düşürüyorlar buradan toplayıp tekrar 1.50 tl'ye çıkarıyorlar başlıyorlar yüz milyonlrca lotu tekrar ver elini 1.01 tl fiyatlar eylül-ekim ayından bu güne dek bu döngü yaşanmakta yatırımcılara ağır zararlarla mağdur edilmektedirler..Spk ve Bist yetkilileri siz hala uyumaya devam edin..ytd..Allah bu soyguncuları bildiği gibi yapar inşallah..Hangi taşı kaldırsan hain soyguncular çıkıyor karşımıza bu güzel Ülkem nasıl bu hale geldi yada getirildi soyan soyana,çalan çalana,vurgun yapan yapana,titan titana almış başını gidiyor..Rabbim sonumuzu hayreylesin..Amin..

5. Sözde Işıklar cemaatinin din taciri amerikan vatandaşı hırsızı,soyguncusu Mücahit Ören vatandaşın kanını emdiğin yetmedimi zalim ..Gerçek Işıklar Cemaatinin şirketleri olan IEYHO hisse fiyatı 5.50 tl CEMAS 6.50 Tl ama çakma din taciri ışıklar cemaati üyesi mücahit Ören'in İhlas holding 1.20 kuruş sen nasıl bir vatan haini soyguncusun 30 yıldır borsada işlem gören bu holding ve iştirak şirketleri hiç mi kar etmedi yoksa tüm karları kazanımları düzenli olarak yurt dışı bankalara'mı aktarıyorsun tıpkı 2000'li yıllar öncesi ve sonrasında oluşan ekonomik krizlerde olduğu gibi çünkü olacakların haberini önceden hükümete yerleştirdiğin adamlarından alıyorsun ona göre hareket ediyorsun hain,nankör herif bu güne kadar dolar,euro,faiz yığınağı yaptın nerede bu paralar halbuki hükümet sana başından beri sahip çıktı kol kanat gerdi koruyup kolladı hatta tüm yaptığın şaibeli,hileli,kirli soygunları yasal olmayan işleri bile bu dünyada Fetö'ye yükledin aklandım,paklandım zannettin bakalım ahir alemde Allah'ın huzurunda ne hesap vereceksin aldığın mazlum ahları,vahları,veballeri,hakları ve soygunlar,vurgunlar yaparak işlediğin günahlar için..Şirketler on milyar tl kar ediyorsa ya zarar gösteriyorsun yada göstermelik cüzi bir kar sırf Devlete vergi vermemek için şimdide Devletin iyi niyetini istismar hükümete vefasızlık,nankörlük peşindesin Tüm medya ve televizyonlarında mevcut hükümeti yerden yere vurup vatandaşın yanında olduğunu göstermeye mazlumları oynamaya çalışıyorsun ama yemezler zamanı gelince mevcut hükümet Türkiye Cumhuriyeti Devleti yakana yapışacaktır ...Sermaye piyasası kurulu (kurumu) inşha Allah Cumhurbaşkanının talimatlarıyla yakana yapışıp 30-40 yıllık gelirlerinin ,kazançlarının ,çaldıklarının,hortumladıklarının,soyduklarının,vu rgun yaptığın ganimetlerin hesabını soracaktır..Adil bir Adalet,Hakkaniyet,Doğru,dürüst,Kanunlar varsa şayet Ülkem'de yürekli,babayiğit,mert,cesur,adil,imanlı,Allah'ın rızası için çalışan bir kanun adamı yakana yapışıp ümüğünü sıkacaktır ,inşha Allah..Mücahit Ören ve tüm ailesinin hesap verdiği O güzel adaletli günleri görürüz inşha Allah..Allah (cc) ,borsada mağdur ettiğin alın teri helal paralarını gasp edip soyduğun vatandaşların hesabını senden elbet şüphesiz soracaktır...ytd.

6. Sevgili spek kanımca girdiğim tahtaya da sen bakıyorsun. Etme eyleme aç yelkenleri doldur o serin rüzgar, acılalim Engin denizlere tutalım orkinoslari kuralım akşam sofrasını, yoksam böyle birbirimize bakıp kös kös oturacakmiyiz vira bismillah hayde daha naz etme
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7. Hissenin hareketlerini çılgın bir kisraga benzetiyorum acep niye böyledir. Var bir sebep lakin...
    Denizci yelkenli guzelmis 😁

8. İblisler aynen böyle yapıyorlar...

Sayfa 866/891 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •