Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
güzel tespit. antalya şarampol caddesinde bi şubesi açıldı re-pie'nin 6 ay önce uğrayım dedim. biraz sohbet ettik. rpd ve rık fonlarından kesinlikle haberleri yok. söylediğimi yanlış duymadınız, hayatlarında fon alıp satmamışlar. ben ne zaman fon konusunu açsam canları sıkılıyor boşverin fonları elimizde süper gayrimunkul yatırımları var ortak olun deyip duruyorlar. getirisi ne mesela haftalık, aylık, yıllık, 5 yıllık diyorum. öyle bir grafik yok buna o gözle bakmayın bunlar bir anda 10 kat kazandırabilir, hiçbirşey de kazandırmayabilir risk alacaksınız diyorlar. lan hangi keriz böyle bir yatırım yapar. sadece web sitesinde günlük pay fiyatı yayınlanır ordan takip edersiniz dediler. o gün web sitesindeki en çok tavsiye ettikleri 3 ürünün pay fiyatlarını not aldım, 2,5 aylık getirileri hemen şimdi hesaplayayım: bursa downtown avm %5, colendi sanal kredi kartı hizmetleri %8, tarkem tarihi eser yenileme hizmetleri %14..

rpd 3 aylık getiri %12, rık %14. ben niye en az 100 bin lira parayı en az 7 sene çıkmama sözleşmesiyle size bağlayayım? saçmalıklara enerji harcarken asıl önemli olan fona odaklanmakta geri kalıyorlar gibi bence de.
Ya ben bir ara bakıyordum bu GYO ve GSF na, hiç de aman aman getirisi yoktu bu fonların.Sadece GETİR in olduğu bir fon iyi gitmişti.Buna rağmen İntegral Portföyün BİSU girişimine bir 50000 tl attım.20 gün sonra iflas açıkladı herifler.Allahtan İntegral Portföy parayı iade etti bizim.nasıl yaptı bilmiyorum.Uzak olsun bana bu işler.8-10 bin TL lik fonbulucu yapıyordum onda da bir numaralar çıktı twitterda.En güzeli bizim fonlar, boşver.