Sayfa 800/1001 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Bu kadar kötü bir TFF yönetimi görmedim ne yaptılarsa berbat ettiler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Atatürk ve İstiklal marşımıza alerjisi olan kesinlikle pislik bir ya.saktır, onlardan insan olmaz, adam çıkmaz, ancak birilerine hizmet eden uşak çıkar.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,848
    TRT dururken ATv yayınlaması da ayrı bir rezalet. Takımlar sahaya çıkmaya mecbur bırakılırsa topu yuvarlayıp bekleseler ne güzel olur.

4.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    132113111221
    Çözümü paylaşmanız mümkün mü?

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    87x9=783

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Galatasaray-Fenerbahçe maçı öncesi Suudi Arabistan'da kriz

Suudi yetkililer, Galatasaray-Fenerbahçe maçı öncesi Mustafa Kemal Atatürk tişörtleri ve Cumhuriyet'in 100. yılına özel etkinliklere izin vermedi.
    ........
    ......
    Yüz verme arab'a
    Gider ...... .......

Bu aksam macı seyretmeyeceğim elimden gelen bu !!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

oynanırsa bende izlemeyeceğim fenerbahçe sahaya çıkar ve istiklal marşı okunmazsa ali koça mail atıp yerin dibine sokacağım
    seronomiye bakacağım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Çıkmasınlar kabul edilse bile çıkmasınlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Çıkmasınlar kabul edilse bile çıkmasınlar.
    adamlar para için taraftarı sattılar
    ali koç ve dursun özbek para için kalktı gitti arabistanlara
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

İki takımın da şu ana dek stadyumda olması gerekirken, şu anda iki takım da stadyumda değil. TFF ile toplantı sürüyor, başkanlar içeride ve takımlar da otellerinde. (A Spor)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 800/1001 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •