Sayfa 20/52 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 411 madde; 153 - 160 arası.

Konu: GOODY - Goodyear

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Goody gün boyu eksi seyredip eksi kapatırken
    Brisa tavan oldu %5 primli kapattı

Ne dedim size; Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti!

Anlayana yeter.
    %5 düşmüş zirveye göre...neresi güzel yarın da %5 eksi yapar...

niye izliyorsun goody...gün boyu izlemişsin?

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    %5 düşmüş zirveye göre...neresi güzel yarın da %5 eksi yapar...

niye izliyorsun goody...gün boyu izlemişsin?
    Benim ekran sektörel dağılım ile tasnifli. Brisa ve Goody alt alta. Benchmarklar arası performansları izlemeyeceğiz de ne yapacağız. Ben fiyattan ziyade bilanço bazında izliyorum ama şu günlerde piyasa pek çok şirketi çok tuhaf fiyatlamalar ile ele aldığı için fiyatları izliyorum şu sıralar.

Yarın brisa düşmüş düşmemiş portföyümde olmasına rağmen benim umurumda olmaz. Çıkınca satmayacağım, düşünce almayacağım için bizim gibi sabunluklara her yol Angara. Fiyata dair yatırım yapmadığım için çok rahat her yerde görüş beyan edebiliyorum.

Ama sen öyle değilsin, en ufal eleştiri ve gerçeklerin yazılmasına dahi tahammül etmekte zorlanıyorsun. Yaptığın yatırımdan dolayı rahat olmadığın sen aksini iddia etsende seni ele veriyor. Yanlış fiyattan erken girdiğini sende fark ettin, yiğitliğe leke sürmemek adına hatanı savunuyorsun ısrarla. Ben goodyear kötü şirket demiyorum sahibi olan amerigalı sahtekar diyorum. Mantalitesi bozuk ve yatırımcı dostu değil diyorum, paylaşmayı sevmiyor diyorum. İstediğin kadar böyle değil de. Tüm piyasa gerçekleri biliyor ve buna göre fiyatlama yapıyor.
    Az insan çok huzur

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Benim ekran sektörel dağılım ile tasnifli. Brisa ve Goody alt alta. Benchmarklar arası performansları izlemeyeceğiz de ne yapacağız. Ben fiyattan ziyade bilanço bazında izliyorum ama şu günlerde piyasa pek çok şirketi çok tuhaf fiyatlamalar ile ele aldığı için fiyatları izliyorum şu sıralar.

Yarın brisa düşmüş düşmemiş portföyümde olmasına rağmen benim umurumda olmaz. Çıkınca satmayacağım, düşünce almayacağım için bizim gibi sabunluklara her yol Angara. Fiyata dair yatırım yapmadığım için çok rahat her yerde görüş beyan edebiliyorum.

Ama sen öyle değilsin, en ufal eleştiri ve gerçeklerin yazılmasına dahi tahammül etmekte zorlanıyorsun. Yaptığın yatırımdan dolayı rahat olmadığın sen aksini iddia etsende seni ele veriyor. İstediğin kadar böyle değil de.
    --ben senin gibilerin yazmasını istiyorum...ne kadar bozuk-çatlak ses çıkarsa, o kadar iyidir...

--sen yazmaya devam et...hatta abart...mesela kaç defa vergi cezası yedi??...ben sayamadım...sen iyi sayıyorsun....

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben senin gibilerin yazmasını istiyorum...ne kadar bozuk-çatlak ses çıkarsa, o kadar iyidir...

--sen yazmaya devam et...hatta abart...mesela kaç defa vergi cezası yedi??...ben sayamadım...sen iyi sayıyorsun....
    Benim vaktim kıymetli, arada bi o da keyfim eserse yazarım. Unumuzu elemiş eleğimizi asmışız biz. Seneden seneye temettülerimizi tekrar hisselerimize yatırıp ihtiyacımız olanı ayırıp yemekle geçiyor ömrümüzün şu son baharı. Sana yatırımında başarılar. Kötülüğünü istesem bunları yazmazdım ama sen anlamadın beni.
    Az insan çok huzur

--burada çok sinsi çalışan bir gurup var...kötü havayı kullanarak alabildikleri kadar ucuzdan fazla mal alma peşindeler...
    --yayı ne kadar gerersen o kadar uzağa gider...2024-2026 yılları goody li yıllar olacak...

Yapısal maliyetleri düşürmek ve rekabetçi konumumuzu geliştirmek için almamız gereken zor ama gerekli bir karar. Fulda tesisinin boyutunun küçültülmesi, maliyet yoğun kapasiteleri azaltmamıza ve diğer EMEA üretim lokasyonlarındaki tesislerin kullanımını optimize etmemize olanak tanıyacaktır.

Bugünkü duyurumuzun, çok markalı ürün portföyümüzde yer alan Fulda lastik markası üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Fulda lastikleri EMEA'daki çeşitli üretim tesislerinde üretilmekte ve Almanya ve diğer EMEA pazarlarındaki müşterilere teslim edilmeye devam etmektedir.
    https://www.gummibereifung.de/goodye...ren-fahrwasser

Fulda lastikleri EMEA'daki çeşitli fabrikalarda üretiliyor ve Almanya ve diğer pazarlardaki müşterilere sunulmaya devam edecek. (akl)
    https://www.gummibereifung.de/goodye...oduktionen-ein

GOODYEAR daki yeniden yapılandırmadan en olumlu etkilenecek bölge-fabrika-şirket bizim GOODY olması çok muhtemel...kapasite artışı-tam kapasite çalışmak, maliyetlerde düşüş, karlılıkta artış demektir.

--yolcudur abbas formasyonu mu oluşuyor acaba??

8. Cuma günü karanlık odadan 50 kademe yukarıdan yani karanlık odanın tavanından kapatmış. İlkkez böyle bir durum gördüm. Hayırdır İnşallah....

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/52 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •