Sayfa 751/821 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. 4.4 dolar dan 1.29 dolara dustu
    Bu haliyle pd degeri 6 milyar dolar ama hala pahali oglu pahali
    20 milyar dolar olmustu bir ara pd akil hizan almiyacak bir rakam
    Gercek bir borsa su bilanco ile ederi 1 milyar dolar hadi bilemedin 2 milyar dolar dolar
    Burasi farkli calisan bir borsa
    Bakarsin 2024 sene sonunda 40 milyar dolar pd bile olur ama gercekci olmaz.. erdemogluna su an biri 3 milayr dolar para versin ceketini alir cikar sasa dan..linc yemistim buna benzer seyleri gecen sene yazinca zaman beni hakli cikardi da demem..
    hektas da bunun gibi hatta daha beteri..orda da kinclenmistik simdi yine gelip lincleyenler olacak..

Dedigim gibi 20 degil 100 milyar dolar pd de olur.. ama gerceklikle hic bir bagi olmaz anlatmak istedigim bu

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yıllık değişimi % -23,81 olarak kapattık... 2023 yılı sasa yatırımcısı için tam bir zarar oldu...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3. erdemoğlu 2023de hepimizi batırdı yabancıya peşkeş çekicem borç ödüycem diye bakalım 2024 de bizi ne kadar daha batıracak

4.  Alıntı Originally Posted by anifa Yazıyı Oku
    4.4 dolar dan 1.29 dolara dustu
    Bu haliyle pd degeri 6 milyar dolar ama hala pahali oglu pahali
    20 milyar dolar olmustu bir ara pd akil hizan almiyacak bir rakam
    Gercek bir borsa su bilanco ile ederi 1 milyar dolar hadi bilemedin 2 milyar dolar dolar
    Burasi farkli calisan bir borsa
    Bakarsin 2024 sene sonunda 40 milyar dolar pd bile olur ama gercekci olmaz.. erdemogluna su an biri 3 milayr dolar para versin ceketini alir cikar sasa dan..linc yemistim buna benzer seyleri gecen sene yazinca zaman beni hakli cikardi da demem..
    hektas da bunun gibi hatta daha beteri..orda da kinclenmistik simdi yine gelip lincleyenler olacak..

Dedigim gibi 20 degil 100 milyar dolar pd de olur.. ama gerceklikle hic bir bagi olmaz anlatmak istedigim bu

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aaaa... pahalımıymış yaaaa. tuhhh bee... bakkk sen ya... Dur ben hemen satıyım o zaman pahalıysa...

Bu yazdığın neye ve kime hizmet ediyor... ya da kimin işine yarıyor...? Bu memlekette herşey ederinde fiyatlanıyor, bir tek SASA pahalı öyle mi? Fiyatı ucuz hisseler ile ilgilen arkadaşım. Bak daha SASA almana çok var... Değeri 2 milyara düşünce gelir alırsın... Niye buralarda vakit harcıyosun...

5. Ara sıra bu başlığa gelip bakıyorum. Sanki başlık sasa kötüleme başlığına dönüşmüş. Beğenmeyen almaz veya elinde olanı satar. Bu herkesin kendi tercihidir.

Ama başka insanlara yatırım tavsiyesi olacak nitelikte yazılar yazmak, yorumlar yapmak ne kadar doğru?

6.  Alıntı Originally Posted by Poizer Yazıyı Oku
    Ara sıra bu başlığa gelip bakıyorum. Sanki başlık sasa kötüleme başlığına dönüşmüş. Beğenmeyen almaz veya elinde olanı satar. Bu herkesin kendi tercihidir.

Ama başka insanlara yatırım tavsiyesi olacak nitelikte yazılar yazmak, yorumlar yapmak ne kadar doğru?
    Hocam biz bu tiplere, kağıdı bu fiyattan toplamak isteyen kişilerin "troller"i diyoruz. Herhalde ekmek parası için yapıyorlar bu işi.

Yoksa kim elinde olmayan bir kağıt için buralarda bu kadar dil döker...

7. Borsa bir haftada 800 bin yatırımcısını kaybetmiş...

Haber : https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-714973
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8. Borsa uçarken sasa yine yeşil yakmak istemiyor

Sayfa 751/821 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •