Sayfa 498/677 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5411 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. ismide BERKSHIRE

HATHAWAY BENZIYUOR DEDENIN FONU..UMARIM SONUDA GUZEL OLUR
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. BRKSN - Berkosan Yalıtım

Skumteck araştırmalarıma göre, İskandinav ülkelerinde tünel izolasyonu yapılıyor ve bu alanda güzel bir pazar var. Devletlere hizmet veriyorlar ve yoğun dağlık bölgelerde faaliyet gösteriyorlar. Aynı zamanda, izolasyonun hammaddesi petrol olduğu için, bu pazar maliyetleri düşürme açısından olumlu etkiler yaratacaktır. Ana pazara girişle birlikte talebin artacağını düşünüyorum. Türkiye'de ise sektörel olarak alt pazarda olmasından dolayı düşük değerleme ile talep görüyormuş. Yeni yatırımları ve düşük değerlemesi nedeniyle ben de ortak oldum, hayırlısı olsun. Sn. Keko'nun şirketi tanıttığı için ayrıca teşekkür borçluyum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. berkosanı piyasa keşif ettikçe üşüşüyor...bebek büyüme hissesi....sasaya da egeene de benzetilebilecek bir yapıda...döviz gelirleri yüksek...döviz stoğu kendince yüksek..büyümek için kapasite artırıyor...avrupada başka şirketleri alarak organik olarak büyümek istiyor...finansalları iyi ...

ülkemizde ekonomik kriz had safhaya ulaşmış ve piyasa neredeyse durmasına rağmen güzel karlar yapabiliyor...piyasa canlandığında kim bilir ne ciro ve karlar yapabilecek ???

bu tür hisselerin fk ları 20-40 aralığında...bizimki sadece henüz 10 da...yani 2 ile 4 kat artma olasılığı var....bakalım piyasamız nasıl bir yön belirleyecek..sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bugunki işlem hacmi ile berkosan herhalde tarıhındekı en yuksek işlem hacmını yapmıs olacak
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

INFO ve BOFA bu kadar işlem hacmini ve yüksek maliyeti ne diye yaptı!

6. BRKSN ın 28-30 tl leri direnç bölgesidir arkadaşlar..doğruya doğru kısa sürede 19 tl den en yüksek zirvelerine geldi..burayı biraz aşmakta zorlanabilir...çünkü hem geçmişte maliyet yapanlar var hem de yeni girenlerin karlı pozisyonları var...bu yüzden de satış çekmesi normal...bu bölgenin aşılmasını bekliyorum...aşarsak !! teknik olarak çanak katlaması olan 40,00-45,00 aralıkları hedef olur.....realizasyon bittikten sonra tekrardan direnç bölgemizi test edip geçmesini bekliyorum...ben hiç bir şekilde dokunmadan tutmaya devam ediyorum..bakalım nasipte neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Bazı ülkelerde son 100 yılın en soğuk günleri yaşanmakta. Buzul çağının eşiğinde yalıtım şirketleri önemli !..

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bazı ülkelerde son 100 yılın en soğuk günleri yaşanmakta. Buzul çağının eşiğinde yalıtım şirketleri önemli !..
    kesinlikle öyledir dostum...brksn da düzeltme bitti görünüyor...tekrardan yukarıya hareketlenme bekliyorum...28-30 tl ler güçlü dirençlerdir ama berkosandaki iştahı gördüğümde bir iki denemeden sonra oranın aşılacağını düşünüyorum..

Sayfa 498/677 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •