İyi akşamlar

Eski eplas yatırımcısı olarak bir selam vereyim dedim. Foruma arada bir bakarım aynı muhabbetler devam ediyor. Doktor abinin şöyle boru üretiyorlar böyle kaliteli boru üretiyorlar mesajları ve diğer arkadaşların serzenişleri .

Doktor abim sadece şunu söyleyim keşke bunların karakterleri de ürettikleri borular kadar kaliteli olsaydı.

Bu şirketi Kemal zorlu ölmeden önce değersizleştirip göçtü gitti yani son golünü attı, şahsi borcunu şirket hisselerini piyasaya satarak halka açıklığı 80 lere çıkararak yaptı, şimdi ahlarla arkasından beddualar alıyordur herhalde

Arkadan gelenler de boynuz kulak misali babalarından daha kötü yönetici çıktılar. Aslında babalarının pisliğini hisse geri alım yaparak düzeltebilirlerdi onlar ne yaptı salağa yatıp yatırımcıyı yok sayıyorlar. Yazacak çok şey var da burdaki çoğu kişi hikayeyi biliyordur

2.5 yıl önce eplas maceramı bitirmiştim arada bir kez ufak al sat yaptım. Bugün Basmane çukurunun yanından geçtim içeride epey bir kamyon çalışıyordu kepçe, ekskavatör falan göremedim ama. Benim anladığım çukurda inşaat faaliyeti var ama kap ta şirketten bir bildirim göremedim.

Bugün bu gelişmeye istinaden birkaç bin lot alım yaptım eskisi gibi %50 üzeri alım kesinlikle yapmam sadece yıllarca beklenen çukuru içeride izlemek için.

Yatırım tavsiyesi değildir. Tekrardan iyi akşamlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi