Sayfa 332/1015 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: Viop LIX

1. Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sezer denen ucube ....cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir uslup ile ekonomiyi krize sokup.....borsayı bilerek çökertmişti sezer....bir kitapçık ile 1 milyon insanı işsiz bırakmıştı....bir çok insan onlar yüzünden intihara sürüklendi.....
    Bugün aynı sistem olsa adamın dövdüğü tokatladıgi bakanlar var. Sezer bunun yanında pamuk gibi adam kalır

Abilerim, ablalarım, üstatlarım;

Demin bloomberght tv'de
    "Seçimlerden sonra ağır vergiler gelir" dedi mahfi eğilmez ve ışın çelebi hocalar.

Bu ağır vergiler neler olabilirler?

Tahmininiz nedir?

Bu konuda etraftan
    Bildiğiniz,
    Duyduğunuz neler var?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4. İnsanların yanlı yorum yapması normal hatta gerekli. Yanlı olmayacağım diyen kişide en sonunda çoklu kişilik bozukluğu bile oluşabilir.

Emre Alkin de belki daha üst makamlarda gözü vardır. Babası Prof. Erdoğan Alkin.

Benim hatırladığım kadarı ile çok eskiden Kenan Mortan ve Erdoğan Alkin program yapardı, sonradan Deniz Gökçe-Mahfi Eğilmez program yapmaya başladılar hatta onlar bile artık program yapmıyor.

Benim bir arkadaşım vardı eşi eczacıydı yanında nöbet tuta tuta ilaçları vs öğrenmişti. Ailecek ekonomist oldukları için söyledikleri en azından daha tutarlı olabilir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Emre_Alkin
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku

Demin bloomberght tv'de
    "Seçimlerden sonra ağır vergiler gelir" dedi mahfi eğilmez ve ışın çelebi hocalar.

Tahmininiz nedir?

Bu konuda etraftan
    Bildiğiniz,
    Duyduğunuz neler var?
    Özellikle İnşaat işi yapan şirketlerin iliğini kurutacaklarmış. Adı A ile başlayanlardan * 5 vergi alacaklarmış. Bana gelen duyum bu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Akşam seansı kapandı ama hala yükseliyor olabilir biri kontrol etsin

7.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku

Demin bloomberght tv'de

Tahmininiz nedir?

Bu konuda etraftan
    Bildiğiniz,
    Duyduğunuz neler var?
    MTV emlâk vergisi kira vergisi rant vergisi KDV ÖTV artışı bunlar aklıma geldi.

Sayfa 332/1015 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •