Arama sonucu : 1185 madde; 1 - 8 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Verusanın dünkü işlemleri yoğun hacimli ve alış ağırlıklı olarak gerçekleşti.

Kapanış fiyatı ise kırmasını beklediğimiz direncin altında yerini aldı. Önümüzdeki günler için daha güçlü olarak direncin zorlanacağı görüntüsünü verdi .Alıcılar kararlı ama niyetleri henüz belli değil.

Daha önceki, yani 10-11 dolar bandından dönüşte hisse epey irtifa kaybetmiş. Bu sefer verilen mesaj ve yüksek işlem hacimli görüntü şimdilik bunun olmayacağı şeklinde. Bu hissenin gitmesi için bir habere de ihtiyacı yok. O yüzden haberle ilgili fazla şüpheye gerek yok.

Verusa borsadaki en büyük madencilik hissesi ruhsatını alabilecekmi bu tabiiki patronlara bağlı. Atılan adım şimdilik bunu gösteriyor.

Doğru yanlış bir neticeye varabilmek amacıyla izlemeye devam...

2. Yorumunuz muazzam ama benimkafama takılan türkiyenin en büyük altın madeni demişsiniz neye göre kime göre böyle bir atıfta bulundunuz
     Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Verusanın dünkü işlemleri yoğun hacimli ve alış ağırlıklı olarak gerçekleşti.

Kapanış fiyatı ise kırmasını beklediğimiz direncin altında yerini aldı. Önümüzdeki günler için daha güçlü olarak direncin zorlanacağı görüntüsünü verdi .Alıcılar kararlı ama niyetleri henüz belli değil.

Daha önceki, yani 10-11 dolar bandından dönüşte hisse epey irtifa kaybetmiş. Bu sefer verilen mesaj ve yüksek işlem hacimli görüntü şimdilik bunun olmayacağı şeklinde. Bu hissenin gitmesi için bir habere de ihtiyacı yok. O yüzden haberle ilgili fazla şüpheye gerek yok.

Verusa borsadaki en büyük madencilik hissesi ruhsatını alabilecekmi bu tabiiki patronlara bağlı. Atılan adım şimdilik bunu gösteriyor.

Doğru yanlış bir neticeye varabilmek amacıyla izlemeye devam...
    SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by melihkapar Yazıyı Oku
    Yorumunuz muazzam ama benimkafama takılan türkiyenin en büyük altın madeni demişsiniz neye göre kime göre böyle bir atıfta bulundunuz

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yanliş anlama olmasın. Verusa alacağı kadar altın, bakır , boksit maden ruhsatı aldı. Yeni bir ruhsat almasına gerek olmayan maden zengini bir şirket. Benim burada söylemek istediğim ;şirket şayet kap haberinde olduğu gibi bu madenleri işletmeye başlarsa (ki bana göre ilk adımı atmıştır), sadece boksit gelirleriyle bile borsanın bir numaralı şirketi haline gelir. Bahsettiğim husus budur.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •