Arama sonucu : 3140 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bence çok daha uzatamazlar.Buralar hep Dutluk tu mu... yoksa Çortluk tu mu diyeceğimiz
    zaman dilimi Mart ayıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Bence çok daha uzatamazlar.Buralar hep Dutluk tu mu... yoksa Çortluk tu mu diyeceğimiz
    zaman dilimi Mart ayıdır.
    Bana göre de tahtayı baskılayarak mal toplamanın sonuna yaklaşıldı. Mal toplanıyorsa tabi.
    Bir arkadaş, piyasadaki hisselerin % 85’i toplu demişti. Umarım öyledir de tahtayı yukarı sürerler.
    Olursa ala, olmazsa Mualla.
    Venezuella işi yalansa eğer, bir rüyaydı deriz ve hayat devam eder.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Venezuella işi yalansa eğer, bir rüyaydı deriz ve hayat devam eder.
    KAP'ta ki "(PDVSA) tarafından sözleşmesi bulunan Multiservicios Tomlam CA'nın sahada çalışma izni alınmış olup" ifadesi Venezeula işinin yalan olmadığının delili bence. ODAŞ ilgilenmediği veya henüz çoğunluk hissesine sahip olmadığı bir şirket için neden izin alındı desin ki. İzni kim alacak, eski TOMLAM yönetiminden ziyade şirketin yeni sahibinin başvuru yapması daha mantıklı.
    Venezuela'da iş fırsatları konusunda şahsen şüphem yok, mutlaka bir gelişme olacaktır, ama zamana ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim. Ambargodan yeni çıkmış bir ülkede iş geliştirmenin zorlukları malum, önemli olan her iki ülkenin siyasi iradesinin alınmış olması, karşılıklı çıkar ilişkisiyle , ülkemizden devlet kurumları, şirketleri haricinde özelden sadece CANTE/ODAŞ isminin geçmesi umutlanmamız için yeterli. Şahsım adına sabretmeye devam ediyorum... En azından Aralık ayındaki KAP haberinde belirtilen Mayıs ayını görmek lazım, hem seçim geçmiş olacak hem elektrik zamları gelecek...Bakalım tüm cante yatırımcıları için hakkımızda hayırlısı, tren kalkmadan daha nereye gideceği, durakları vsvs belli olmadan yerimizi aldık...

Alıntı Originally Posted by SedatSönmez Yazıyı Oku
    KAP'ta ki "(PDVSA) tarafından sözleşmesi bulunan Multiservicios Tomlam CA'nın sahada çalışma izni alınmış olup" ifadesi Venezeula işinin yalan olmadığının delili bence. ODAŞ ilgilenmediği veya henüz çoğunluk hissesine sahip olmadığı bir şirket için neden izin alındı desin ki. İzni kim alacak, eski TOMLAM yönetiminden ziyade şirketin yeni sahibinin başvuru yapması daha mantıklı.
    Venezuela'da iş fırsatları konusunda şahsen şüphem yok, mutlaka bir gelişme olacaktır, ama zamana ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim. Ambargodan yeni çıkmış bir ülkede iş geliştirmenin zorlukları malum, önemli olan her iki ülkenin siyasi iradesinin alınmış olması, karşılıklı çıkar ilişkisiyle , ülkemizden devlet kurumları, şirketleri haricinde özelden sadece CANTE/ODAŞ isminin geçmesi umutlanmamız için yeterli. Şahsım adına sabretmeye devam ediyorum... En azından Aralık ayındaki KAP haberinde belirtilen Mayıs ayını görmek lazım, hem seçim geçmiş olacak hem elektrik zamları gelecek...Bakalım tüm cante yatırımcıları için hakkımızda hayırlısı, tren kalkmadan daha nereye gideceği, durakları vsvs belli olmadan yerimizi aldık...
    Multiservicios Tomlam CA'nın sahada çalışma izni alınmış...

--adı geçen şirket, sahada petrolün direk üretimi ile ilgilenmiyor, yardımcı işler yapıyor; geri hizmetlerde (yardımcı hizmetlerde) çalışıyor;

--internet sitesine giren görür...http://multiserviciostomlam.com/

Yapay kaldırma sistemlerinin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı için akıllı çözümler sunarak ulusal petrol pazarında lider konuma ulaşmayı amaçlıyoruz.

demişler...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    [B]

--adı geçen şirket, sahada petrolün direk üretimi ile ilgilenmiyor, yardımcı işler yapıyor; geri hizmetlerde (yardımcı hizmetlerde) çalışıyor;
    Eski şirketin güncel olmayan sitesi eksik bilgi içerebilir. 2 Aralık'ta atılan KAP'ta "Söz konusu şirket Venezuela'da yer alan ve 4 sahadan oluşan üretim bloğunda toplam 171 kuyudan oluşan hafif ve graviteleri 18° ile 60° API arasında değişen orta ham petrol üretimine sahip alanda Kalkınma Planı çerçevesinde PDVSA adına üretim faaliyetlerini gerçekleştirecektir." şeklindeki ibareden ben petrol üretimini anlıyorum. Lisans/çalışma izni alıp şirketi üretim de yapabilen şirkete dönüştürecekler sanırım.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •