Sayfa 814/837 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824 ... SonSon
Arama sonucu : 6690 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Aylık desteğe, beyaz çizgiye değecek sanırım... Beklemedeyim o bölgeyi de... Kafaya koymuşlar, 300 günlük emaya değdirecekler bence... Bakalım bilanço ne durumda...

Cool

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Aylık desteğe, beyaz çizgiye değecek sanırım... Beklemedeyim o bölgeyi de... Kafaya koymuşlar, 300 günlük emaya değdirecekler bence... Bakalım bilanço ne durumda...

Ben gesana dolar bazlı bakıyorum. 2 dolar desteğinden aşağı gelirse bir alt destek 0.83$ var. buraya yaklaşınca yüklü alım gireceğim.

3. Dolarla takip daha mantıklı tabii...Ama al-sat ekipleri için tl takip şart ve naçizane yüklü alımları bile parça parça yapmakta fayda var.

4. Bu tip kazancın üstüne tekrar bu şekilde bir kazancı hızlı vermezler diye düşünüyorum.

17 ayda %2300 kazancın, borsa tanrıları tarafından sindirilme süresinin altıncı ayındayız da denebilir...

Hâliyle yüklü giriş yapmadan önce 17 aylık süreç naçizane iyi kavranmalı... Tabi düzeltme kanalı içinde al-sat yapılacaksa ayrı=)

5. Dediğiniz doğru. İşte sasa ve hektaş işkence çekiyor. Yarın öbürgün de teknolojiler bu süreçten geçecekler.

6. Hektaş benim için üstat ayıklama hissesi olmuştu. Saçma sapan bir hisse ve hayaller diyordum kendisini araştırırken ama kelli felli üstatları gördükçe sanırım benim görmediğim bir şeyleri görüyorlar diye 2 hafta mı ne taşıdım. Sonra matematik galip geldi de şutladım, fakat Sasa başka bir kulvar, sever sayarım Hikayesi güzel, 35 altı için nakiti hazır

Gesan+power'da beklediğimiz bilanço ne zaman acaba...

7. Gesan da bilançoları son günlere bırakmayı seviyor. Bu yüzden son tarihin yanlış bilmiyorsam 20 Mayısa ötelenmesinden dolayı korkum o ki Gesan bu işkenceyi bize çektirecektir.

8. Mayıs sonu üzer gerçekten, Mart sonu demek istemişsinizdir diye hayal ediyorum

Sayfa 814/837 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •