Sayfa 609/784 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6271 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Nkloay da sorun var .%50 yi gören kaçacak da izin vermiyor.
     Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Diger forumdada yazmış arkadaş çıkış yapamıyorum n kolaydan para eft yaptırmıyor diye.
    Zaman zaman buraya sıkıntıları yazanlar oldu. Zaman kötü kolla götü meselesi. Az olsun her an ulaşacağım yerde olsun diyenler daha dikkatli olmalı. Adamlar dünürlerini örnek alıyordur belki. Pazartesi sabah sabah hayırdır ne para çıkış aşkı demişlerdir. Öğleden sonra akış başlar.

Ben arasıra fx lerinden ucuz döviz alıp, diğer bankaya bedava swıft yapıyordum artık komple çıktım. Arıyorlar. telefonlarına engel koydum.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Zaman zaman buraya sıkıntıları yazanlar oldu. Zaman kötü kolla götü meselesi. Az olsun her an ulaşacağım yerde olsun diyenler daha dikkatli olmalı. Adamlar dünürlerini örnek alıyordur belki. Pazartesi sabah sabah hayırdır ne para çıkış aşkı demişlerdir. Öğleden sonra akış başlar.

Ben arasıra fx lerinden ucuz döviz alıp, diğer bankaya bedava swıft yapıyordum artık komple çıktım. Arıyorlar. telefonlarına engel koydum.
    Swift de muhabir banka masraf kesmiyormu ?

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Swift de muhabir banka masraf kesmiyormu ?
    Benim çalıştığım 2 banka kesmiyor. Habersiz gönderirsem kesiyordu. Göndermeden önce alıcı bankaya '' sizdeki usd hesabıma şu kadar döviz göndereceğim haberiniz olsun '' diyorum. Aktife de A4 kağıda ıslak imzalı swıft talimatı yazarak watsaptan atıyorum. Önce olmaz falan dediler ama yapıyorlar.

On.hs
    1 aylık 54 3 aylık 55 250k. Kadar.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Haddimi aşarak acizane tavsiyem Türkiye gibi ülkelerde çoook çok uzun vade (6ay) yatırım yapmamak lazım. Bu bile size çok kazandırır..
    Çok haklısınız. Bundan daha on gün önce faizler iyi, 92 güne bağlayayım deseniz %46-47'den bağlayıp şimdi de ardından bakakalacaktınız. Akbank %57'i gördü, daha yüksekleri de vardır.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tansu çiller dönemi hariç faizden kazanan olmuşmudur
    İmar Bankası dönemi; 1999-2005 arası gibi. Offshore hesabı olanlar dışında bayağı iyi kazandırdı. Offshore'lar daha iyi kazandı da sonra bir bardak su içtiler paraların üzerine.

7. Bir şey soracağım, bankalar genelde en yüksek faizi, 92 gün ila 400 gün arasında vadeli hesap açarsanız veriyor. Bu durumda,
    bir yıl içerisinde beklenen enflasyonu şu anki oranlara bakıldığında %57 %60 civarında olacağını mı düşünüyorlar? Yoksa 92 gün vadelilere ilgi mi çok az?

8. Buyuk hata edip 23 subatta 182 gun 48 den bagladim.o tarihte dusecek diye dusundum yanlis yaptim.
     Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Çok haklısınız. Bundan daha on gün önce faizler iyi, 92 güne bağlayayım deseniz %46-47'den bağlayıp şimdi de ardından bakakalacaktınız. Akbank %57'i gördü, daha yüksekleri de vardır.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 609/784 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •