Arama sonucu : 1709 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O analist toplantısı topiğe 18 şubata bakarsanız ne demek istediğimi görürsünüz....
    Yanlışıniz var. Analist toplantisi 15 Ocak P.tesi günüydü.

18 şubatta Hedef portföyün istanbul toplantısı vardi orada ardyz ile ilgili söylenenleri ben yazmış ve video atmıştım topige.

Asıl toplanti 15 Ocak 2024.

Siz buradan nereye varmak istiyorsunuz aciklayabilir misiniz. Patron hisseyi gazlayarak mal mı çaktı demek istiyorsunuz.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yanlışıniz var. Analist toplantisi 15 Ocak P.tesi günüydü.

18 şubatta Hedef portföyün istanbul toplantısı vardi orada ardyz ile ilgili söylenenleri ben yazmış ve video atmıştım topige.

Asıl toplanti 15 Ocak 2024.

Siz buradan nereye varmak istiyorsunuz aciklayabilir misiniz. Patron hisseyi gazlayarak mal mı çaktı demek istiyorsunuz.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Patronun gazlayarak mal çakmasıda mümkün analist toplantısı ve alınan ihaleler peşpeşe açıklanma sonrası hisse 35 lerden 65 lere kadar yükselirken mal alan 2 aracı kurum var yaklaşık 4 er milyon lot mal alan deniz ve iş yatırım..Daha sonra bu mallar 55 ortalam ile satıldı.. ve Deniz satışı 7 milyon lota kadar çıktı..Eğer bu alım satımlara bir anlam yüklemek istiyorsak istediğimiz yorumu yapabiliriz..Ancak geldiğimiz noktada oldukça durumlar epeyce sıkıntılı.. Sadece ARDYZ değil banka ve koç hisseleri dışında hisseler 7500 endeks fiatlarında..Dün Ereğli bile devre kesti.. Yabancı satışları bu haftada devam ediyor..

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •