Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
Tamam işte, bize bu tür bilgilerle gelin, başımız üstüne
 Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
Güzel bilgiler teşekkürler.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rica ederim 🙏🙂🤝
İnş faydalı olur da bu gizli kalmış değer keşfedilir 🙏

Alaska fonu çok manidar binlerce km uzaktan Alaskalıların geleceği için yatırım yapan sıradışı getiri peşinde olan fon bile keşfetmiş 👏

Ama bizde patron en az Alsancak limanından daha değerli diyor yani emsal milyarlarca dolar demek patron gözüyle
Hemen yüzme mesafesi Petkim llmanına goldman sachs 1 milyar dolar değer üzerinden ortak oluyor hemde inşaat halinde

Benzer limanlar milyar dolardan başlıyor

Bu benzersiz konum su derinliği bile yüzlerce milyon dolar Alsancak limanı 10 metre ama bizim. 28 metre ki an itibari piyasa değeri 130 milyon dolar ama sırf su derinliği dip tarama Alsancak körfez su derinliği artması için tahmini 300 milyon dolar diye okumuştum yıllar önce körfez temizlik vs ki çok zor ama blz zaten doğal derin ve korunaklı yerde İpekyolu hattı stratejik ve Aliağa ihracat kapısı ve üstelik biz arsa kendi mülkü ve kupon yer patronda dedi arsa çok değerli ben biliyorum değerli exoertlze gerek yok ki öyle bir liman arsası bul dese Çinli katarlı vs liman yatırmcısı bulamazsınız o noktada bu olma değeri ancak müzayede ile belli olur ve halka arz edilecek olsa 8 milyon yatırmcı içi boş hisse peşinde bunu keşfetse o halka arz kitlesi ki Alaska fonu bile keşfetmiş iken bizimkiler uyuyor ama inş o kitle keşfeder yerli de kazansın ama işte finansal okur yazarlık önemli

Şimdl nerden baksan en az bir kaç milyar dolar ama şu anda 130 milyon dolar akıl tutulması işte bu hayatın ve borsaların firma değerleme analizlerin olağan akışına aykırılığı keşfedip olağanüstü getiri bekleyen Alaska fonu bunu görmüş analiz etmiş olsa gerek inş bizim kiler de tespit eder keşfeder 🙏