Arama sonucu : 2512 madde; 1 - 8 arasý.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Ali beyin payý %8.48'e düþtü, asýl merak edilen Öncü giriþim mi aldý yoksa baþkasý mý ya da piyasada satacak birisine mi. 15.39 fiyatla satýlmýþ.
    Bildiðim kadarýyla bilanço döneminde hatta arifesinde bu tür iþlemlerin yapýlmasý yasal deðildi, yasa deðiþmiþse bilmiyorum, yaktýn bizi ali efendi, %2 çaktýlar, Ferdi Tayfurluk olduk.
    Yatýrým Tavsiyesi Deðildir.!!!

2.  Alýntý Originally Posted by bawer Yazýyý Oku
    Ali beyin payý %8.48'e düþtü, asýl merak edilen Öncü giriþim mi aldý yoksa baþkasý mý ya da piyasada satacak birisine mi. 15.39 fiyatla satýlmýþ.
    Bildiðim kadarýyla bilanço döneminde hatta arifesinde bu tür iþlemlerin yapýlmasý yasal deðildi, yasa deðiþmiþse bilmiyorum, yaktýn bizi ali efendi, %2 çaktýlar, Ferdi Tayfurluk olduk.
    Bu pis kurularýna nerden bulaþtýk

3.  Alýntý Originally Posted by bawer Yazýyý Oku
    patronun sattýðý yerde yatýrýmcý niye satmasýn hemde bilanço öncesi

4.  Alýntý Originally Posted by erhankod Yazýyý Oku
    patronun sattýðý yerde yatýrýmcý niye satmasýn hemde bilanço öncesi
    Patronlar oynaþta þirketi düþündüklerimi var pis kurularýnýn

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •