Sayfa 688/812 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    2024 yili icin toplam temettu ongorusu 78 TL

Bu demektir 35 TL daha alacagiz..

2025 icin ongoru 138 TL

2026 icin ongoru 199 TL

2027 icin ongoru 248 TL
    https://youtu.be/UPuiBeoH37A?si=MQMLOrbPP8i95Fyz
    Ytd
    Sonra vermez fln işler kötüye gider mesuliyet kabul etmem.
    Rakamlara ben de katılıyorum.

2. FROTO - Ford Otosan

Dünya gözüyle münafık hsbc den güzel bir rapor okumakta varmış.Raporu keyifle okumaya devam ediyorum.Modellerini çok beğendim.Şayet bu rakamlar gerçekleşir ise(somut rakamlara dayalı modelleme) parayı koyacak yer ararız.

Bu arada modelde bu yıl beklediği kar 81 milyar.5fk eder.Diğer şirketleri gömmesine rağmen forda upside çekmiş ama çektiği upside modelindeki rakamlara göre baya yavan kalmış.Bu demek oluyorki konzervatif gidecekler,her çeyrek bilançolar geldikçe upside ı yukarı taşıyacaklar.Valla eğer yakında gelecek birinci çeyrek bilançoda bu rakamlarla paralel sonuçlar gelsin cam çerçeve kapı pencere iner.Dudu beyin gavurlar eminim şu an kendilerini zor tutuyor ama şu gri listeden çıkış ile not artışı muhabbetleri gerçekleşsin bilemiyorum yani herhalde adamlar bizim arabayı almak için birbirlerini harbiden ezecekler görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

3. Hsbc nin bu raporuna biz nerden ulaşabiliriz? Pis fakirlere göndermiyolar mı, sadece 5 bin lot ve üzeri olanlara mı gönderiyorlar bu raporu?

4. FROTO - Ford Otosan

Bugün dolmabahçede goldmanın konferansı vardı.Konu Türk varlıklarını alma zamanı geldimi?Hepsi birbirini kolluyor,bir tanesi kapıdan içeri girse diğerleri arkasından hücum edecek.Ortam tam olarak iyi kötü çirkin filmindeki düello sahnesi gibi.İlk tetiği kim çekecek bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Hsbc nin bu raporuna biz nerden ulaşabiliriz? Pis fakirlere göndermiyolar mı, sadece 5 bin lot ve üzeri olanlara mı gönderiyorlar bu raporu?
    İş bankası kullanıyorsan mobil borsa üzerinden ttrak a gir, haberler sekmesini tıkla, ilk habere gir, raporu indir de.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benimki cok basit primitiv bir excel, kendim yazdim..

Internette cok daha, iyileri, guzelleri, kullanislilari var..

Biraz arastirirsan bulursun gusel kardesim.
    bende kendi yaptıgım basit excel tablosu kullanıyorum, bence kendi yaptıgın ve en basit olan en iyisidir naçizane,
    internette renkli afilli vs vs ama kendi yaptıgın basit olanı kullanmak daha kolay,

hürmetle,

7.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    İş bankası kullanıyorsan mobil borsa üzerinden ttrak a gir, haberler sekmesini tıkla, ilk habere gir, raporu indir de.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Adamsın Rıdvan abicim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,283
    Muhtarlar da yesil pasaport istiyorlarmis.
    Froto yatirimcisina da yesil pasaport verilmeli.
    En cok ihracati Froto yatirimcisi yapiyor.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 688/812 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •