Sayfa 237/339 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 2708 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sizinki de abartı artık … Bir kağıdı beğenmeyebilirsiniz bununla ilgili belge vs paylaşırsınız olur biter ama siz ısrarla sayfalarca devam ediyorsunuz .. Bu durumda insanları geriyor , kağıtta zararda olanlar olabilir beklentileri olanlar olabilir siz aralıksız durmak ve bitmek bilmeyen yazım tarzınızla gerçekten kafa karıştırır bir hal alıyorsunuz .. Yazdıklarınıza insan ikna olacak veya evet ya doğru diyecekse de bu ısrarınız sebebiyle bunu demiyor .. Bence biraz durmalısınız ..
    Forum yöneticisine katılıyorum durup durup aynı şeyleri yazıyorsunuz gidip yatırımcı ilişkilerine sorun genelmkkurulda sorun dedik sorularım hazır dediniz sadece 1 tane soru sormuşsunuz cevap verilmiş dönüp dönüp gelip burada 100 lerce sayfa aynı şeyler yazmanızdan herkes bıktı usandı beğenirseniz yatırım yaparsınız beğenmezsenziz yapmazsınız beğenmediğiniz şeyler varsa gelip yazarsınız gören okur karar verir her gün gelip sayfalarca kötülemek için mesaj yazmazsınız zorundaymışsınız gibi hergün bıktık usandık

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Forum yöneticisine katılıyorum durup durup aynı şeyleri yazıyorsunuz gidip yatırımcı ilişkilerine sorun genelmkkurulda sorun dedik sorularım hazır dediniz sadece 1 tane soru sormuşsunuz cevap verilmiş dönüp dönüp gelip burada 100 lerce sayfa aynı şeyler yazmanızdan herkes bıktı usandı beğenirseniz yatırım yaparsınız beğenmezsenziz yapmazsınız beğenmediğiniz şeyler varsa gelip yazarsınız gören okur karar verir her gün gelip sayfalarca kötülemek için mesaj yazmazsınız zorundaymışsınız gibi hergün bıktık usandık
    Yönetici bey yazdığını silmis mi anlamadim... kendi iletisi yok...

3. Ft2 nin tutunacak başka dalı yok arkadaşlar....ondan caresiz kaldığı icin ayni seyi yazıyor.....gerci o dalida yok ama ne yapsin....caresiz kaldi...

Ne yazdiysa yalan bilgi cikti...tek bir doğru tahmini veya bilgisi maalsef yok....

--lütfen, öncelikle başkalarına saygınızdan ötürü, cümle ve imla kurallarınızı düzeltiniz.
    --ben gereksiz ve boş bir bilgi yazmam-paylaşmam, geyik yapmam, sataşmam, çok gerekmedikçe bana sataşanlara da cevap vermem...
    --yazdıklarımdan 3. kişiler bir bilgi almadığını düşünürsem yazmam.
    --burada ben çok yazıyorsam, tahrik edenlerin, her şeye bir kulp bulanlara cevap vermek için artmakta..
    --burada benden bahsetmeden yazamıyorsunuz bile...

5.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yönetici bey yazdığını silmis mi anlamadim... kendi iletisi yok...
    Bir önceki sayfada duruyor bende gözüküyor hocam

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --lütfen, öncelikle başkalarına saygınızdan ötürü, cümle ve imla kurallarınızı düzeltiniz.
    --ben gereksiz ve boş bir bilgi yazmam-paylaşmam, geyik yapmam, sataşmam, çok gerekmedikçe bana sataşanlara da cevap vermem...
    --yazdıklarımdan 3. kişiler bir bilgi almadığını düşünürsem yazmam.
    --burada ben çok yazıyorsam, tahrik edenlerin, her şeye bir kulp bulanlara cevap vermek için artmakta..
    --burada benden bahsetmeden yazamıyorsunuz bile...
    Sen hergun 10 15 ileti atarsan nasil senden bahsetmeden yazalim.....senden bahsetmessek verdiğin yalan bilgilere inanlar olablir..

İmla kurallari diyorsun ama senin imla kurallari yanlis.... cümleye büyük harfle başlanır....paragraf basina cizgi konmaz. Her cümle sonuna 3 nokta konmaz...

Yalan bir bilgiyi aylardir yazıyorsun... verdiğin diğer yalan bilgiler patlak çıktı.....alim gucu düşüyor, atıştırmalık sektörü zorda ve küçülüyor. Ulker satmakta zorlanıyor vs.....hepsinin yalan olduğu ispatlandi.....

Sorunu genel kurulda sorma sansin vardi ama soramadin....neden soramadigin konusuna değinmiyorum....

Diger soracagim dedgin sorulari da sormadin..demek amacin ve niyetin kötü....

Kötü insan burak bölük

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --buralara her şey yazılamaz...

--önceden sorulmuş ve cevaplanmış soruları sormanın bir alemi yok
    ; fincancı katırlarını ürkütmek, diğer yatırımcıların hayallerini öldürmek de o ortamda kolay değil...

--ben hesap sormak için gitmedim... hesap sormak için bir kaybımın olması lazım...ben yatırım yapılabilir mi sorusuna cevap almak için gitmiştim ve cevabımı da aldım..

--ama, hamama girenler de lütfen biraz rahatsız olsunlar....meydanın boş olmadığını anlasınlar da bundan sonra kendilerine bir çeki düzen versinler diye uyarmamı da kabullensinler...

--sataşmayın...ülker ile ilgili geleceği ile ilgili yazın...biz de feyz alalım.

Sayfa 237/339 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •