Sayfa 896/1005 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün'ün Miami Beach'ten Lamborghini marka bir aracın da yer aldığı görseli paylaşması, gündem oldu.

41 farklı şirkette yönetim kurulu üyeliği bulunan Yahya Üstün'ün Bilal Erdoğan'ın liseden sınıf arkadaşı olduğu biliniyor.

Thy çiftlik olmuş resmen
    Diyanet işleri başkanının suudi arabistana gittiğinde binmesi için alınıp orada bekletilen 20 milyonluk jeep i var adamlar Allah peygamber yumul modundalar.
    Bizde burada Allah var mı hanginzin tanrısı doğruyu söylüyor laklakı yapıyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Diyanet işleri başkanının suudi arabistana gittiğinde binmesi için alınıp orada bekletilen 20 milyonluk jeep i var adamlar Allah peygamber yumul modundalar.
    Bizde burada Allah var mı hanginzin tanrısı doğruyu söylüyor laklakı yapıyoruz.
    Personeli İçin İskandinav Ülkeleri Turu Düzenleyen Ancak Tepki Olmasın Diye Fotoğraf Paylaşmalarını Yasaklayan Diyanet İşleri: ''Bundan daha büyük bir imtihan olabilir mi?''
    http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=418614
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Yıllık 3 milyar dolardan fazla bütçesi olduğunu hatırlatan Diyanet İşleri Başkanlığı: ''Lüks arabaya binme, her gün ziyafet çekme... O kadar vergiyi nasıl yiycez?''

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=419996
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Papaya yıllık 3 milyar dolares versen Kelime-i Şehadet getirir adam.

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Papaya yıllık 3 milyar dolares versen Kelime-i Şehadet getirir adam.
    Telif istemezsen bunu bir ara ben kullanırım..

emregunes adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

6.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Telif istemezsen bunu bir ara ben kullanırım..

emregunes adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.
    Halka hizmet bizimkisi

7.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    10 bin aylikla geçinip oy verenlerin gözlerine gözlerine sokuyorlar
    Bende gözüme ne girdi diyordum
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 896/1005 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •