Sayfa 244/337 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Merak etmiyorum....iki yuzlu davrandığını ispatladim sadece....

--bu kaçıncı ispatlayışınız, doyamadınız bir türlü...

--eğitim amacıyla, VUK ve TFRS bilanço ve gelir tablosu arasında ne gibi farklılıklar olduğunu öğrenmek amacıyla, 1 sene önce yatırım yaptığım şirketten istediğim bilgi-belgeleri getireceğim...

........ 2023 tarihinde yapılacak 2022 yılı genel kurul toplantısına katılacağım.

Gündem maddeleri ile ilgili açıklamada 4. madde ile ilgili ( 2022 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması),
    ''TTK, Yönetmelik ve Sermaye Piyasası Kanunu ile ilgili düzenlemeler çerçevesinde, genel kurul toplantısından önceki üç hafta süreyle Şirketimiz merkezinde, şubelerinde, MKK’nın Elektronik Genel Kurul Portalında ve.....com.tr adresindeki Şirketimiz kurumsal internet sitesinde ortaklarımızın incelemesine sunulan finansal tablolarımız ve Vergi Usul Kanunu na göre hazırlanan mali tablolarımız hakkında bilgi verilerek ortaklarımızın görüşüne ve onayına sunulacaktır'' ifadesi mevcuttur.

Şirketin..... internet sitesinde VUK a göre hazırlanan mali tablolar bulunmamaktadır. 2022 ve 2021 yıllarının VUK a göre hazırlanan mali tablolarını-satışlarının maliyeti tablosu da dahil- birer örneğinin e-mail yoluyla tarafıma gönderilmesini arz ve rica ederim.

--üstteki 2021 VUK
    --şirketin bağlı ortaklığı yok;

--görüldüğü üzere VUK a göre düzenlenen gelir tabloları, tfrs ye göre çok daha iyi...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu kaçıncı ispatlayışınız, doyamadınız bir türlü...
    Yakininiz koca Ülker sandığını yiyip doymus ki??

5. Bu nasıl bi g.t yanığı ki hala yazıyor bu adi ft limited şirket. Karaktersiz şeref yoksunu olmak bunu gerektiriyor galiba. Çok daha ağır şeyler hakediyor ama ceza alıyoruz gerçi
    Artık umrumda da değil. Ne de olsa yazacak bi yer değil artık hisse net. Yönetim emeğin büyük. Ft ft karakterin küçücük.

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    https://finance.yahoo.com/news/hersh...070211794.html

HERSHEY 2 gün önce 1. çeyrek sonuçlarını açıklamış...sonuçlar -artan kakao fiyatlarının çikolata fiyatlarını yükseltmesi nedeniyle- beklentilerin bir miktar üzerinde gerçekleşmiş...buna karşılık hisse fiyatı endekse paralel seyretmiş; yani piyasa temkinli...

Keza 5 gün önce güçlü 1. çeyrek sonuçları açıklayan MDLZ de ilk günkü çoşkudan sonra düşmüş, 5 günlük kayıp %1...burada da piyasa temkinli

https://finance.yahoo.com/quote/MDLZ...om_g40boan2td8
    Ne dedik sana. Hammadedeki artış ciroyu ve marjları arttırır dedik dinlemedin.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ne dedik sana. Hammadedeki artış ciroyu ve marjları arttırır dedik dinlemedin.
    --ben inkar etmedim ki?...hatta, 4 çeyrekte bilançoyu çikolatanın--kakao fiyatlarının artışı nedeniyle-artan geliri(cirosu) kurtardı diye yazan benim...

8. Viop başlığını geçtik mübarek günlük atılan mesaj sayısında. Yakında oradaki tayfa da buraya gelir kavga gürültü buradaymış diyip 😀

Sayfa 244/337 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •