Sayfa 247/339 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
Arama sonucu : 2708 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --kötü gelecek demedim...çok iyi olarak kabul edilen (4. çeyrek) bilançoyu gördük...piyasa prim vermedi...

--dediğimi iddia ettiğiniz yazıyı getirin...
    Neye prim vermedi.....kagit nerden nereye geldi...... beklentiler alinir gercekler satilir....

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben potansiyeli olduğu için gittim...gördüm...potansiyeli inkar etmiyorum ki?...potansiyel hızar gibi değil; keser gibi
    Keser doner sap doner......

Döndü de.....

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --satılıp satılmadığını bilmem...biraz önce, orta üzeri alım gücü olan bir yerdeki lüks markete gittim...Nestle nin 60 gramlık tüm çikolatalarında ciddi indirim vardı...kasa kenarına yığılmıştılar...21.95 TL fiyattan ...son kullanım tarihlerine baktım 2 ile 6 ay arasındaydılar...alım gücü yüksek yerler böyle ise...diğerlerini de siz hesaplayın...
    Bende gittim bir markette...alim gucu dusuk muhit.... herşey kol gibi zamli ama millet deli gibi alışveriş yapıyordu...

Alim gücü düşük yerde böyleyse gerisini sen hesap et....

--nereden geldiği, nereden baktığınıza bağlı...

--8 ay önce (eylülün son haftasında-benim uzaklaştığım dönemde). 3.66 dolardı...bugün...3.51 dolar....

5. Bu arada Murat Ülker yönetim kurulundan çıktı yerine Pladis Cpf atandı Hintli son zamanda çok büyük şirketlerin tepesine Hintliler geçiyor
    Pladis CEO cfo yönetime girdi son ayda şirketin dikey büyümesi vizyonuna katlı yapacaklarını düşünüyorum bu arada önem gıda birleşmesi de önemli genel kurulda önem gıda sorusuna yapıyı düzene sokmak şeklinde cevap vermişler bu iki üst düzey yönetici üstüne şirketin finansallarını çok iyi yönetmeye başlayan döviz hedge kakao hedge yapan başarılı Cfo ülkeri kabuğundan sıyırıp kurumsal şeffaf bir hale getiremez mi

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    8 ay önce (eylülün son haftasında). 3.66 dolardı...bugün...3.51 dolar....
    Daha erken fiyatlams demek.....1 dolardan 3 dolara giderken gelen bilançolara bak....

7.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Daha erken fiyatlams demek.....1 dolardan 3 dolara giderken gelen bilançolara bak....
    Zarar ederken ucmus......bugunleri fiyatlams demek....

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Gecirdi zaten.....
    Hocam zamlar yapıldı mı Ülker ürünlerine son zamanlarda burada yazan arkadaşlar diğer ürünlerden %25-30 ucuz deniyordu şuanda nasıl piyasada Ülker ürünleri arkadaşlar

Sayfa 247/339 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •