Sayfa 697/849 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 6788 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Canmert bey çünkü böyle davrananlar taşıdıkların pozisyondan emin değiller,bilinçaltlarında halen cevabını veremedikleri onlarca soru ve sorundan habersizler.Karşılarına bu şekilde çıkıncada cevapları olmadığı için beyinleri savunma moduna geçerek saldırgan ve hırçın refleks gösteriyorlar.Oysa burada oluşacak bu teattiler ile bir çok insan farkında dahi olmadığı şeyleri öğrenebilir,bende öğrenirim.Buranın amacı bunlar değilmi? Fordun avantajlı ve dezavantajlı olduğu tüm hususlara kısmen hakimim,çünkü bu şirkete taşıdığım yıllar boyunca onun bunun ağzına bakmamak için çok çalıştım.Ama halen hakim olamadığım pek çok yönü var bununda farkında olarak öğrenmeye açım.Kimsenin lafından haliyle etkilenmiyorum.Öğretici ve seviyeli insanları el üstünde tutmaya hazırım.Şirketimizin avantaj ve dezavantajlarıda bünyemden hazmettim.Aşağıya boşuna yazmadım;Cahillik mutluluktur.Bunlar cahillikleri ile yüzleşince mutsuz olup mutsuz etmeye programlanmış tipler.Olgun tavrınız ve makul desteğiniz için teşekkürler.Olgun insanlara çok saygı duyuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sen önce insanlara hakaret etmemeyi düstur edin.
    Ondan sonra algı yaparsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,301
    Hangi yil oldugunu hatirlamiyorum simdi ama sirket bir sene ikinci temettuyu pass gecti ve aciklamasinda gerekce olarak euronun bu seviyesinde mumkun degil demisti.

Fiyat ise bu aciklama ile yukselmisti.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hangi yil oldugunu hatirlamiyorum simdi ama sirket bir sene ikinci temettuyu pass gecti ve aciklamasinda gerekce olarak euronun bu seviyesinde mumkun degil demisti.

Fiyat ise bu aciklama ile yukselmisti.
    2013 lerde olması lazım.

4. Ben her iki taraf için de yazdım

Bana şu hakaretleri etti,tamam ben onu eleştirdim işte,her iki tarafı da.

Yalnız hakaret konusunda ilk hakareti eden haksızdır.Ona hakaretle cevap verenin hakareti savunmadır.Çünkü hepimiz insanız ve çoğumuz bunu yapar.Bu nefsi müdafaa sayılır

Saygılar sevgiler

5. FROTO - Ford Otosan

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Sen önce insanlara hakaret etmemeyi düstur edin.
    Ondan sonra algı yaparsın.
    Bak kardeşim ben beyefendi değilim,hiçbirzamanda olmadım.Şunu kafana yaz bana bulaşırsan sana misliyle bulaşırım,gelip bana önce sen şusun busun dedin,sonra beni gerip sabote ettin,seni kafama yazdım,bundan sonra her falsonda karşında beni bulacaksın.Ya burayı sabote etmeyi bırakırsın yada edebinle ortamda yazılanlara varsa bilgin katkı sunarsın.Her lafa boş beleş maydonoz olup durma,her yazılanı üstüne alıp kompleksini ortaya dökme,birşey biliyorsan yaz teşekkür edip alkışlasınlar,bir şey bilmiyorsan biliyormuş gibi kompleks yapma sus ki seni adam sansınlar.Bundan sonra ensendeyim.

Cahillik mutluluktur!

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bak kardeşim ben beyefendi değilim,hiçbirzamanda olmadım.Şunu kafana yaz bana bulaşırsan sana misliyle bulaşırım,gelip bana önce sen şusun busun dedin,sonra beni gerip sabote ettin,seni kafama yazdım,bundan sonra her falsonda karşında beni bulacaksın.Ya burayı sabote etmeyi bırakırsın yada edebinle ortamda yazılanlara varsa bilgin katkı sunarsın.Her lafa boş beleş maydonoz olup durma,her yazılanı üstüne alıp kompleksini ortaya dökme,birşey biliyorsan yaz teşekkür edip alkışlasınlar,bir şey bilmiyorsan biliyormuş gibi kompleks yapma sus ki seni adam sansınlar.Bundan sonra ensendeyim.

İşine bak algı yapma…
    Kimseye artistik yapma.
    Beyefendi ol.

7. https://youtu.be/mBw_ITowbW8?si=p44sc0rj8TMhkBaO
    Yabancı bist e gelirse neler alır?
    (Banka holdinge geldiler.Sanayiye de gelirler mi?)

8.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Ben her iki taraf için de yazdım

Bana şu hakaretleri etti,tamam ben onu eleştirdim işte,her iki tarafı da.

Yalnız hakaret konusunda ilk hakareti eden haksızdır.Ona hakaretle cevap verenin hakareti savunmadır.Çünkü hepimiz insanız ve çoğumuz bunu yapar.Bu nefsi müdafaa sayılır

Saygılar sevgiler
    Ben taraf değilim.
    Buraya geliyorlar algı yapıyorlar.Herkesin farkındayız.
    Bunları ifade ederken de hsbc raporunun gaz dolu oldugunu da yazdım.Ne artı ne eksi yönünde coşku yapmam dogru da bulmam.Ford otosan buna müsait bir yapı değil.
    Neyse kim ne yaparsa yapsın.
    Fikirlerimizi yazarız.
    Ford otosan a fason diyen cahildir.Onun hiçbir fikri kıymet taşımaz benim için.Bunu da yazarım onlar da hakaret eder klavye delikanlıları…Çünkü kuyruk acıları var.
    Benim vaktim bol işim yok;)

Sayfa 697/849 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •