Sayfa 250/337 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Bende de duruyor yazı 236. Sayfada

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Bende de duruyor yazı 236. Sayfada
    Yazı duruyor durmasına da yöneticinin uyardığı kişi herşeye devam ediyor. Anlamamis adam. Hala olumsuz algı peşinde.

3. evet ben görememişim..duruyormuş..

ft2 nin sn yöneticiye bu şekilde meydan okuyabilecek cesareti göstermesi ne ile ilintili olabilir sizce.

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Yazı duruyor durmasına da yöneticinin uyardığı kişi herşeye devam ediyor. Anlamamis adam. Hala olumsuz algı peşinde.

--olumlu algı verildi...aracı kurumlar tarafından, şirket sunumlarından, faaliyet raporlarından twitter başta sosyal medyadan youtube ve benzeri kanallardan ne değişti??...

5.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam zamlar yapıldı mı Ülker ürünlerine son zamanlarda burada yazan arkadaşlar diğer ürünlerden %25-30 ucuz deniyordu şuanda nasıl piyasada Ülker ürünleri arkadaşlar
    Bugün markette baktım, biraz zam var. Hala rakiplerden ucuzuz ama makas daralmış. Gofret 8 tl oldu sonunda.

6.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    evet ben görememişim..duruyormuş..

ft2 nin sn yöneticiye bu şekilde meydan okuyabilecek cesareti göstermesi ne ile ilintili olabilir sizce.
    Diğer yönetici kendisine göstermelik bir ceza vermişti. Bize de beğenmiyorsanız çekin gidin işinize gelirse mimvalinde bir yazı yazmıştı. O yazıdan sonra yazılarını 5 kat attırdı Ft2, oradan alıyor cesareti yani

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    evet ben görememişim..duruyormuş..

--bence..sen artık bir doktora görünmelisin...burada meydan okuma nerede?...

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Diğer yönetici kendisine göstermelik bir ceza vermişti. Bize de beğenmiyorsanız çekin gidin işinize gelirse mimvalinde bir yazı yazmıştı. O yazıdan sonra yazılarını 5 kat attırdı Ft2, oradan alıyor cesareti yani
    sizin de görünmenizde fayda var paranoid düşünceler içindesiniz...

Sayfa 250/337 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •