Sayfa 716/890 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 7118 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Belediyeler bundan sonra kaynaklarını yola betona kaldırıma harcamasin.ben olsan kent lokantası ve dinlenme piknik mesire yeri isletimletine odaklan8rim.vatandasin en çok ihtiyaç duyduğu şeyler bunlar.karni aç ise ne yapsın lale soganlarini gül ve çiçekleri....2 gündür bursa burfad tesisleri ne gittik hanımla...kahvaltı 125 tombik döner 85.bazen çaydan para almıyorlar.evde yesen daha pahalı olur.o yüzden sosyal belediyeler bu alanlara odaklanilmalu.
    Evet katılıyorum.
    Hafta sonları insanlar hiç olmazsa Belediyelerin osyal tesislerine gidip hava alsınlar ailece.
    Ankara ve İstanbul Belediye başkanları bu sosyal politikalar sayesinde seçimde Istakozlaşanları ezdi geçti.
    Anadoludaki diğer şehirlerde yaşayan insanlarda bizim başımız kelmi diye Belediye başkanlarını bu yönde değiştirdi.

1.partinin gelecek seçimde farkı açması gene sosyal politikalar sayesinde olacaktır.

Dileriz Özgür özel kutuplaşma olayına girip Deniz Baykallaşmaz.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,728
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Soygunu, yolsuzlugu, hukuksuzlugu, caresizligi, umutsuzlugu gormek ve yazmak istemiyorlar.

Tek bir amaclari var, bu soygun cetesini savunmak.

Bu niki rakamli olan ise cok farkli bir tur.

Onun sosyal konularla alakali bir fikri yok, amaci sadece buradaki kisileri uyuz etmek.

Guneysu'nun yerinde ben olsam, bu hasta herifi omur boyu yasaklardim.

Kanserli tumoru kesip atar gibi, kesip atardim.
    sınırımı zorluyor... bakalım...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,728
     Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Bunu ben desem tırı vırı yaparsınız ama !

Almanya emeklisi ile antrikot karşılaştırması alabilirmiyim. ?

dana antrikot 12 euro...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bırakın şu embesili yahu.
    Taşı atıyor kuyuya, 40 kişi çıkarmaya çalışıyor ama nafile , çünkü sonra bir tane daha atıyor😀

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Taşı atıyor kuyuya, 40 kişi çıkarmaya çalışıyor ama nafile , çünkü sonra bir tane daha atıyor😀
    Benim gibi embesille başlayıp geri zekalıyla devam edip, salak herifle bitirseler olacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Gündem 666 nolu karikatür.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bedava doğalgaz erken mi bitti bize 100 boş nenenin eve 20 TL fatura gelmiş. Enflasyon ondan mı 3,31 çıktı. Doğalgaz olmasa sıfır çıkacaktı sanki
    Hayır 1 mayısta birti ama 2 mayısta okudukları zaman geçen ayın bedavasınada ücret tahakkuk ettirildi gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 716/890 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •