Sayfa 986/1001 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,881 - 7,888 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İzleyip görmek lazım, nasıl bir çeşit tiyatromu yoksa buna benzer bir düzenleme içinde oyun içinde oyun varmı göreceğiz,zaten boşa pek atmıyoruz,devamlı dolu çıkıyor,peşinden haklı çıkıyor gerisi fısss herkes kendi keyfinde sonra,haticeye değil neticeye bakmak lazım,zaten 22 senedir netice hala sonuçlanmadı tekrar başa sarıyor,sebebi malum uzun.

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
    BJK 9'cu tabanda 34,yazık yatırımcısına,gerçi bunda ky olucağını sanmıyorum,bir hisseyi 5 cıvarından alıp 80 üstüne kim çıkartır bilinmez denklem,beklentide yok,zaten 15 olduğunda bu nereye gidiyor demiştik 7-8 olunca postalamıştık,peşimden kedi ciğere uzanamadığı yerde murdar dermiş dediler,sorsan çok düşük kalmış fk olarak derler,peki şimdi 34 olmuş fk nerede ?

5. Merhabalar.

Dovize gecmek icin hisse sattim (ziraat portfoy). T+2 beklerken yapabilecegim birsey var mi?
    Doviz bu gunlerde cok oynamiyor gerci, ama iki gun (kendimce) yuklu miktarda TLde kalmak stres yapiyor.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. günaydın iyi haftalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Fakir milletin parasıylan löküs hayat,bide yasal kumar oynatıyor,oldu olacak milli kasaya ödenmemiş 1 milyar dolar para,üstelik bir bok olmasın diye dışarıya para aktarıyor,kara para aklıyormu bilmiyorum,sadece ortağı italyan,malum önceleri mafya cennetiydi bu ülke,tek bir savcı ağzına zıçsa bile,tam çökmedi,merdiven altından işi yürtüyorlar,öyle garip guraba işleri ülkemizde,bunların arkasında duran iktidar,böyle bir savcı bizede lazım derdim devamlı,onada döt ister,tek adamın emrinde herşey,bunuda o garip gurabalar bu hale getirdi,ülke ekonomisini çökerttiler ona,kendileri şimdi çöp karıştırıyorlar çöpte

Sayfa 986/1001 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •