Sayfa 505/655 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5237 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Soru1
    Nafta alım sözleşmesi starın mı yoksa Petkim'in mı finansallari için önem arz ediyor? Biri halka açık diğeri değil.
    Cevap; her ikisininde çıkarları doğrultusunda ise eğer, neden hala Petkim'in finansallari toparlamadi. Star son taksidi ödeneli 5-6 yılı geçti. Katkı nerede?

Soru2
    Star temettü verdi mi? Vermediyse neden vermedi? Verdiyse nerede? Star son taksidi ödeneli 5-6 yıl geçti o arada ki verilmiş ya da verilmemis olan temettü var mı?verilmediyse neden? Petkime katkı için kurulmadı mı bu şirket.

Soru3
    SOCAR kendi parasıyla kurdu, Petkim'de 12 pay almak icin bir sürü borca girip yüzde 12 pay almak icin, halka açık bir sirket olan Petkim bu borcu yatırımcılara yük edinilmesi gerekiyor muydu? Soru 1 ve soru 2 nin içeriklerine binaen halka açık olan şirket sebepli yatırımcı mağduriyeti söz konusu değil mi bu durumda?

Soru4
    Arazi, demirbaş vs komple degerlemeler Özkaynak artışında ne zaman gösterilecek.. Son gelen ceyrekteki Özkaynak artışı star sebepli olduğu için sordum.

Soru5
    Petkim arazisinden lojistik şirketleri, tcell, liman, star vs faydalanmakta. Petkime katkısı yoksa o araziler atıl durumda mıdır? Limana yakın olan bir şirket, ihracaat avantaji diğer şirketler ile lojistik giderleri tartışılmaz derece de uygundur, karayolu maliyetlenmesi olmadığı bakımdan. Acaba birşeyler mı yanlış. Merak ettiğim için sordum.

Daha çok sorabilirim. Ytd
    Örnek geçen hafta petrol yüzde 7 düştü ama nafta da yüzde 3.6 düşüş oldu! Tabi bu bir kriter değil ama yükselirkende yükseliyor yani. Petkim’e mi yoksa stara mi yarar sağlandı. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benlik bir durum yok spenc hc, zaten geçen hafta tahtayı baskılayıp dipten mal alabilmek için uğraştığımı belirtmiştim
    Yani düşmesini isteyen biriydim ve isteğim oldu.
    Beni düzdabanlıkla suçlayamazsın
    Seviyorsun bu ortamı öyleyse! 😊 ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Örnek geçen hafta petrol yüzde 7 düştü ama nafta da yüzde 3.6 düşüş oldu! Tabi bu bir kriter değil ama yükselirkende yükseliyor yani. Petkim’e mi yoksa stara mi yarar sağlandı. Ytd
    Kaldı ki petrol bize nereden geliyor? O yazdığı gibi gelmiyor ve epeydir ucuza geliyordur? Tabi rakamlar gerçek olan. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Seviyorsun bu ortamı öyleyse! �� ytd
    Esprileri bırakalım eccük ciddi konulara değinelim.
    Bu sefer 56 cent desteği tutar mı, herif şırıl şırıl veriyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. 4üye 27 ziyaretçi tahta her zaman popüler ...işlem hacmi de çok normal ...geliyor bana yatırım tavsiyesi değildir

Bu güne kadar Petkim’den para kazanmak kısmet olmamıştı, rönesans gayrimenkulden %13,5 zararla kol kestik geldik🫣

Al-sat tut değildir

7. 8.198.924 borsada hesap sayısı olmuş petkim 1200.000.000 lot hisse var eskiden evcilik oynamak kolaydı bence her geçen gün evcilik oynamak zorlaşacak tahtada .... yatırım tavsiyesi değildir

8. White Chocolate Mocha
    Tall: 120 TL
    Grande: 135 TL
    Venti: 145 TL

petkm 19.69 tl
    starbaks kahve fiyatları sahi yeni nesil 1 petkim 1 yudum kahve etmediğini biliyormudur puhaaaaaaa

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 505/655 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •