Sayfa 149/155 İlkİlk ... 4999139147148149150151 ... SonSon
Arama sonucu : 1238 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Alıntı Originally Posted by Böcek34 Yazıyı Oku
    Ocak ve Şubat ayı verilerini dikkate aldığımda sermayesine yakın bir kâr gelebilir diye düşünmüştüm. Sanırım gerçekleşecek gibi. Sürdürülebilir kâr olduğu piyasa tarafından algılandığı zaman trend güçleniyor.
    Haftalık grafikte düşenden onayını aldı ve güçlü son barı koyuyor. Macd ve RSI dönüşü pozitif görünüyor. Maliyetlenme bölgesi güncel fiyattan çok yukarıda ve aşağıda değil diye düşünüyorum. Tahta mal beklerken aylar boyunca baskı görmüştü.
    Umarım $ bazlı grafik artık çalışır ve beklendiğine değer bir seviyeye gelir. Sektör para kazanmaya devam ediyor.
    İştirak birleşmesi haberleri ekstra spekülasyon sebebi olabilir güncel fiyat üzerinde.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Hisse performansı yüksek enflasyonda erimiş durumda daha doğrusu hissede al,sat yapmayanlar ciddi zararda ytd.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Yükseliş trendinde olan hisse İş finansal 12 aylık zirvesi 14,73 haftalık kapanış 13,03.. 1 aralık haftalık kapanış 12,90.. 2 hafta önce haftalık kapanış 14,00.. 3 hafta önce 17 kasım haftalık kapanış 12,26
    Tuhaf olan diğer faktoring hisselerinin de ucuz olması sektör ucuz fiyatlanıyor.
    Son olarak İş finansal hissesi prim yönünden enflasyonun gerisinde kalmış hissedir. ytd.
    9 aralık 2023 yılı paranın nasıl eridiğinin gerçeğidir üstteki yazım bugün kapanış 12,82 yarım sene geçmiş dile kolay 6 ay maliyet yapanlar iyi baksın gerçi bende bugün alım yaptım ytd.

Neyse kısmette varsa kazanırız bir kaç kuruş.Hissenin aşağıdan çok yukarıya gitme ihtimali daha yüksek diğer hisseleri yakalaması için en az %100 prim yapması gerekir sadece 3 ayda yapar mı?mantıklı yapabilir potansiyeli olduğu için alım yaptım ytd.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Teknik ve Temel analiz iyi İş finansal kiralamada.Biraz aldım kısmet ayrıca seansı son anda iyi kapattı ytd.
    12 aylık zirvesi 14,73 F/K 5,82 piyasa defter değeri 1,29 ucuz hisse olduğu gerçektir ytd.
    7 aralık 2023 tarihli üstteki yazım şuan İş finansal 12 aylık zirvesi 14,73 F/K 5,04 piyasa defter değeri 1,32
    Mala giren iyi baksın çarpanlara ytd.Aralık ayında iyi kaçmışım.

5. Bravo. 20 mesaj daha yazarsan daha etkili olur.

Bravo. 20 mesaj daha yazarsan daha etkili olur.
    20 değil 1000 yazarım sanane bilader bu hisse enflasyonda parayı eritmiş bitirmiş neyin kafasını yaşıyorsunuz eski yazılarımın paylaşımını yaptım niye rahatsız oldun gerçekleri yazınca...

7. Neden rahatsız olayım. Ben çok defa yazılınca anlayabiliyorum o yüzden dedim. Aynı konuyu daha çok yazman lazım ki anlaşılabilsin. Elindeki 200k mal için değer kaybı diyorsun diğerinde 30m mal var o anlamıyor demek ki.

Neden rahatsız olayım. Ben çok defa yazılınca anlayabiliyorum o yüzden dedim. Aynı konuyu daha çok yazman lazım ki anlaşılabilsin. Elindeki 200k mal için değer kaybı diyorsun diğerinde 30m mal var o anlamıyor demek ki.
    Neşteri vurmak gerekir o yüzden ben 1000 defa yazarım her neyse bende maldayım İş finansalda ara sıra yazarım foruma konu kapanmıştır benim için buyurun forum sizin bundan sonra..

Sayfa 149/155 İlkİlk ... 4999139147148149150151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •