Sayfa 739/890 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    İstanbul Eyüpsultan'da 17 yaşındaki Iraklı lise öğrencisi Y.K. kendisini okuldan attığını öne sürdüğü okul müdürüne silahla ateş etti. Y.K. kısa sürede yakalanırken, Oktugan ise ağır yaralı olarak hastaneye götürüldü.

https://www.sozcu.com.tr/istanbul-da...u-vurdu-p44762
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben affımı isteyeceğim, a maber, Star, NTV v.s. yıllardır izlemiyorum, yandaş gazeteleri de hiç okumam.

Tecrübem yok trollükte, ayrıca geri zekâlı olduğumu hiç sanmıyorum.
    O kadar mücadele ettin. Tecrübelerinle bir şeyler yapabilirdin. Neyse benimkisi bir fikir. O zaman trol bekleyin.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Özel'den adaylık açıklaması: Herkes emin olsun...Halkın sesini dinleyerek, CHP'nin Grubu'nda kararlaştırılarak, bu seçim başarısı nasıl geldiyse öyle belirlenecektir. Kimsenin şüphesi olmasın. Kendi adaylığımı dayatmak, tarihi bir fırsatı kaçırmak gibi bir hatayı yapmayacağımdan herkes emin olsun.
    Aklı başında bir açıklama, umarım yandaş medyanın gazına gelmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Yılın ilk 3 ayında kartla yapılan harcama geçen yıla göre %100 artmış. Hani para yoktu.
    Haberde gördüm 100 bin tl çoban bulunmuyormuş. İşsizlik yok iş beğenmeme var.
    Rakamlı gitti haber vermek bana kaldı. Bende görsel yok idare edin gari.

5. Çay alım fiyatları açıklanınca çay fiyatlarına zam gelir onun için bu aralar çay stoğu yapabilirsiniz.

6. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,726
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Çay alım fiyatları açıklanınca çay fiyatlarına zam gelir onun için bu aralar çay stoğu yapabilirsiniz.
    bir özel fabrika 19 tl olarak alırım demiş, almaya başlamış..

%70 gibi zam geçem yıla göre
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Yılın ilk 3 ayında kartla yapılan harcama geçen yıla göre %100 artmış. Hani para yoktu.
    Haberde gördüm 100 bin tl çoban bulunmuyormuş. İşsizlik yok iş beğenmeme var.
    Rakamlı gitti haber vermek bana kaldı. Bende görsel yok idare edin gari.
    enag'ın ölçtüğü yıllık enflasyon etkisini çıkarın üstüne nüfus artış hızını ekleyin bakalım artış neye denk gelecek..?

Sayfa 739/890 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •