Sayfa 977/1005 İlkİlk ... 477877927967975976977978979987 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,809 - 7,816 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    S&P GLOBAL :
    Türkiye ekonomosinde sert inişi gözardı etmiyoruz

2.çeyrekten itibaren gözlemleriz blançolarda
    en galizlerinden... bebeleri

madem öylö notu niye artırdın

not artıran ile bu sp global büyük ihtimal ile ayrı ama olsun bugünkü sövme kotamızı kullanalım, gblar boşa gitmesin

2.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ağa yazsan ne olacak? nasıl olsa türk ky 3 gün sonra ilk tökezlemede satacak

kafana göre yaz çiz. hiç bir şey olmaz.

en fazla yönetim ceza verir iki gün kafa dinlersin.

spk'ya falan şikayet olursa kötü
    O işler öyle olmuyor. Bir şirket ile ilgili fikir belirttim al falanda demedim hisse düştü en az 3 kere laf yedim burada.Geçen bir hisse dile getirdim inceden süper bilanço attı bugün tavan olacak belki.Bu diğer hisse için beni eleştiren tavan olan için teşekkür edecek mi? O yüzden ne gerek var.... Bence hiç gerek yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    en galizlerinden... bebeleri

madem öylö notu niye artırdın

not artıran ile bu sp global büyük ihtimal ile ayrı ama olsun bugünkü sövme kotamızı kullanalım, gblar boşa gitmesin
    Malı nasıl satacak adam. Zaten aralıkta yapması lazımdı düşükten mal toplamak için yapmadı. Herkese iyi seanslar dilerim özellikle D83 sana.

Aha bak yazı yazdım akşam piyasa yükselir sen longum falan yazarsan bende iki kelime yazarım. Özür dileyene kadar böyle.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

vadelide destek çizgisi bugün 1182000--1183000 aralığına geldi... ve fiyat buralara yaklaşmış

düşemeyen borsacıların en sevmediği durum... hiç hazzetmezler trendlerinin sorgulanmasını ve gereğini yaparlar

5. Hangi tahta bilanço fiyatlıyor ismi bilonço zamanı sadece ,
    piyasa ekonomik program içinde içerde ve dışardan gelen haber kaynaklı havuçlarla hareket ediyor.
    bu yüzden bilançolar düzeltme olarak kullanılıyor çoğu bilançonun bozuk geleceği 3-4 ay önce belliydi.
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O işler öyle olmuyor. Bir şirket ile ilgili fikir belirttim al falanda demedim hisse düştü en az 3 kere laf yedim burada.Geçen bir hisse dile getirdim inceden süper bilanço attı bugün tavan olacak belki.Bu diğer hisse için beni eleştiren tavan olan için teşekkür edecek mi? O yüzden ne gerek var.... Bence hiç gerek yok.
    o işler öyle.

hisse düşerse ben yanıltmışımdır, hisse pazarlamışımdır, kötü niyetliyimdir.

hisse çıkarsa kendisi tam bir borsacıdır, risk almıştır ve karşılığını almıştır.

haklısın. pek gerek yok.

7. Essek çiftte atmaya başladı, bakalım altı dan ne çıkacak
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    o işler öyle.

hisse düşerse ben yanıltmışımdır, hisse pazarlamışımdır, kötü niyetliyimdir.

hisse çıkarsa kendisi tam bir borsacıdır, risk almıştır ve karşılığını almıştır.

haklısın. pek gerek yok.
    Aynen o şekilde,
    Burda amaç suçu üstünden atıp rahatlama içgüdüsü
    Banada grandsupercycle memedabi pazarladı petkimleri
    Suçu ona atıp rahatlama geliyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Sayfa 977/1005 İlkİlk ... 477877927967975976977978979987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız