Sayfa 980/1005 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bir iki dene ege entüstri aldım zar sallayacam..
    millet alınca 17 millar olur biz aldık elimize sıvandı ellam

2. 2308 dolar onslarım gelmiş...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

gel tezkere gel şafak doğan güneş ardından şelale...bugünde uyuz uyuz kaparız..endekisin heç gücü kalmadı..bi serinlik gelmeli artık yarın...

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Değişik yöntem,o mallar sana 4 dolardan aşağı gel.ez,badem mallasti iyice,3 kurum isimler farklı, bulamıyor

Harbi mala bağladı
    https://m.haber7.com/ekonomi/haber/3...masi-imzalandi

Bedava vereceklermiş, emeklilere özel, abd ithal,İran bi yada putin bisi yapacak,yada boyun egdiler Karadeniz bitince
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. olasılıklatdan biri diamond formasyon .. 15dk. u100..t1-t1 takip ediyorum.. kısmet... herşey olası.. ytd.

yatırım tavsiyesi değildir ..

6. Sayas ile ilgili Bulut bana özelden sordu. Ben de elimde olduğunu, bilançonun henüz gelmediğini, enflasyon muhasebesi ile ne olacağını bilmediğimi, teknik olarak fiyatın diplere yakın olabileceğini konuştuk. Özel konuşmalar..Burada yazılmadı. .
    Burada da hisse ismi vermeden o gün bizim enerjide kırılım olursa diye yazdı bunda bir anormallik yok...Mesajı ortada ..
    İlaveten Sayas diye bir isim de telaffuz edilmedi o gün..
    Bilanço gelince de Buradan hafta sonu ismini yazdı..Seans da kapalı..

Şimdi burada konu başka.. Ahlaksızlık yapmamak lazım...Bunu alışkanlık haline getiren insanlar var...
    Bulut emek harcayıp burada yazılar yazıyor..
    Bu tarz paylaşım yapan insanlara topiğe hiç bir katkısı olmayanların gelip gidip laf atması hoş değil. Var böyle 1-2 tip daha...Sıfır katkıları var ama ruh hastası gibi her gün gelip gidip millete laf atıp topiği de geriyorlar

7. Kışın yanacug komple,oyleki krem bile fayda etmeyecug
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    olasılıklatdan biri diamond formasyon .. 15dk. u100..t1-t1 takip ediyorum.. kısmet... herşey olası.. ytd.

ben burada 3.15 dolarları takip ediyorum sizin formasyonun kesiştiği bölge bu bölge kırılımında 3.10 lar benim graflarda
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 980/1005 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •