Sayfa 981/1005 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

sayas ne yapacaz bozkurt ? 87- 88 mal aldırdı bize müptezelin biri, teknik biliyom ben falan diye kastıran bi geri zekalıya inandık, yüzde 12 haşırt diye girdi, ne diyosun bu grafiğe 80 üstüne atsa bari, zarar büyük
    Şu sıralar piyasada pazarlamacılar cirit atıyor ozan erol abi,
    Kimisi altın pazarlamış ( son bir ayda 44 ton altın almış vatandaş) https://youtu.be/LmnXqLN5AqE?si=GidZDFycrAmzmS3Y
    Kimisi hisse pazarlamış, yabcak bişii yok
    Hatta 200 tale üstü tüprs bile pazarlayan olduğu kulislerde konuşuluyor, bende hadi leyn ordan tüpün pazarımı olur dedim, koskoca kaat akmaz kokmaz, düzeltmesini tamamlayınca fışkırttırır dedim.

Bu durumdan şu şekilde kurtulabiliriz.

https://youtu.be/Func2oCsCrM?si=_ZZoKQT5zmpy1HGk

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2. Teknik analiz diye birşey yoktur kendinizi kandirmayin.

3. Cumartesi son gönderim 2023 bilançoları için,

Son damla gibi kullaniyorlar sona bırakanlar bilançoları,itlerin dönüp dolasacagi kürkçü dükkanı gibi
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Teknik analiz diye birşey yoktur kendinizi kandirmayin.
    sen bize uyma merkez toplantısıda bitti topik senin mehdi vs birşeyler yaz bizim graflarımız bize kalsın
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hiiiiç kusura bakma tohatlı dayucuğum,grandsupercycle memedabi gelmiş 20 taleden petkimi pazarlıyo, sanki başka kaat kıtlığı girdi piyasaya,,, bende endekisi pazarlarım

Bak ben açık sözlüyüm, endekisi pazarlarım dedim 2 gün önce
    Bugünlerde bana endekis soran olursa tabiiki go go tar tar derim.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Çorba yaptılar zaten düzeltmek için gelen ekip birşeyler yapma derdinde ama güçlü yapışkan gibidir enflasyon .
    önceki aşçı demek ki uyumuş
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Teknik analiz diye birşey yoktur kendinizi kandirmayin.
    olabilir olmayabilir Mehmet abi patron kimse bilmiyor bunu ..sen buralardaysan bişeyler olma ihtimali yuksek bence... . bakış açısına göre değişir deniyor.. . tarihsel bir paradoks bu.. epik grandespercycle açisıyla bakarsan olabilir ..extension wave de pek yok.. falan ... hayırlısı.. kısmet.. Allah herkesin gönlüne göre versin.. külçe gümüşler duruyor mu?...
    yatırım tavsiyesi değildir ..

8. Duruyor evet insan rezervini satarsa kendisini kartonda otogarda yatarken ısınmaya çalışırken bulur dayı. Belgrad havalimanında kaldım gece tüm Sırp teknik analizciler uyumaya çalışıyordu bank bile bulamadım...

Sayfa 981/1005 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •