Sayfa 628/658 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638 ... SonSon
Arama sonucu : 5259 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Nerden bulaştık arkadaş. Yeminle sinirimden gülüyorum.😃

2.  Alıntı Originally Posted by Alper78 Yazıyı Oku
    Nerden bulaştık arkadaş. Yeminle sinirimden gülüyorum.😃
    Şirketten daha çok yönetimden çekti yatirimcilar arayın yatırım ilişkilerini hosnutsuzlugunuzu üstüne basa basa anladıkları dilden söyleyiniz yıl sonu bilançosu dan geçtik hiç değilse 3 aylillarada bu aymazliktan
    vaz gecsinler basiretsizler kağıdı tarumar ettiler

3. Bilançonun ayak seslerimi acaba? 😣

4. Şaka maka iyi içeri aldılar beni

5. Ben bu gibi hareketleri ilk defa bu hissede gördüm. Adeta tiksindim artık. Kârında falan inan değilim. Maliyetime gelse anında postalarım. Bir dahamı tövbe.

Bilanço nasıl gelirse gelsin şirket daha çok küçük ve zaman verilmeli.. Genç arkadaşlar hemen sonuç odaklı bakıyor ancak yanlış hissede bakıyorlar.. Bebek tabir edilen hisseler zaman alır ve temel oluşturur.. Şirket ürettiği ürünlerin %75 ini ihraç ediyor ve kur dolayısıyla sıkışmış durumda.. Kurların normalleşmesi şirkete değer olarak dönecektir.. Bu biriktirip şimdilik fiyata bakılmaması gereken hisse.. Yoksa ilk seans kaçın gidin .. Syglr.

7. Maliyetin düşük galiba o yüzden rahat rahat ahkam kesmek kolay. İlk seans diyorsun. 10 15 gündür -5 -7 yaparak 52den geldi buralara. Belki maliyetinize halen gelmedi bile. Bilanço kötü gelse bile ertesi gün bi taban yapar oturur aşşağı. Ama bu çok farklı pislik bir hisse.

8. son günlerde mide bulandıracak kadar baskı var...kim bilir belki de insider bile olabilir...yani kötü bilanço da gönderebilirler...bu baskı artık bu ihtimali güçlendiriyor...benim maliyetim düşüktür al unut olarak bakmak istiyorum...bu tür büyüme hisselerini birileri muhakak sahiplenir...ucuz tutmak yeni ve güçlü by ların iştahını çeker...

mantığım hala enflasyon muhasebesi olmasa çok güzel bilanço yollar diyor ama işe enflasyon muhasebesi girince kendim de bu konuda hiç bilgi sahibi olmadığım için tıkanıp kalıyorum...ben her şeye rağmen mantığımın sesini dinlemek istiyorum...

yalnız tahtadaki hareketleri gören gözlerim ise insider var ve bilanço kötü gelebilir diyor...artık gerçekte ne olur bende bilmiyorum...30 tl lerden hisseyi kaptıran gurup tekrardan oraya gelmesi için her türlü baskıyı yapıyor...bakalım muratlarına erecekler mi ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 628/658 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •