Sayfa 992/1005 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Emregunes bu forumun değerli ve çok faydalı bir üyesidir, Sayas gibi çok pahalı ve küçük bir tahtada roket gibi gidecek demesi hiç hoş olmamış bir dahakine dikkat edecektir.

Lütfen hiçkimse küçük tahtalarda uçacak kaçacak yazıları yazmasın radara yakalanırsanız çok ağır para cezası yersiniz , en son burda Maacit diye biri hergün 50 liralardan Vrgyo parlatıyordu hisse 29 lara düştü , hem faydalı hemde tehlikeli bir yer burası...
    Teşekkür ederim... Evet hisse ismi yazmasam da bakılıp hisse bulunabilirdi.. Dikkat etmek lazım. Burada yeni arkadaşlar da olabilir.. Alabilirler de..

Burada az çok niyetimin bilindiğini düşünüyorum. iyi niyetle paylaşım yapmaya özen gösteriyorum..
    Ama üstü kapalı da olsa ufak hisse pozisyonlarımı yazmamam daha sağlıklı olacaktır..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    speği bugün viop 30 da haşata çevirdim....bimasta işlem yapmadım.... onda geniş bir marj vardı......
    üstad meşrubat mı içiyosun ..afiyet olsun

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    sebep nedir bir bilgi var mı ?

KAP: [BJKAS CEOEM ISBIR YBTAS YONGA ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1282682 Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    sebep nedir bir bilgi var mı ?
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

5. Özsermayesi eksi 4 milyar TL olan şirketin/şirketlerin bu fiyatlara gitmesi zaten anormal olan..11 taban yemesi daha az anormal

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    üstad meşrubat mı içiyosun ..afiyet olsun
    bahriyeli dayuuu...iyonize gümüş suyu çerim gün aşırı......alkol yasak.....İçen içsin diğer dünyayada zıkkımı içer.....tercih serbest.....

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Özsermayesi eksi 4 milyar TL olan şirketin/şirketlerin bu fiyatlara gitmesi zaten anormal olan..11 taban yemesi daha az anormal
    spor hisselerinin tamamı tehlikeli.....kulüpler iyi yönetilmiyor....kasalar boş....ve borçlular tamamı.....akıllı yatırımcı almaz zaten.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

KAP: [BJKAS CEOEM ISBIR YBTAS YONGA ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1282682 Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu
    eyvallah

Sayfa 992/1005 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •