Sayfa 1004/1005 İlkİlk ... 45049049549941002100310041005 SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 8,025 - 8,032 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...25#post6801825

Üstat bozkurt lütfen yeni topiğe gelebilir misiniz ,lüften
    Sizinde kazancınız daim olsun. Topiğe katkılarınız ve özellikle uslubunuz için ayrıca teşekkürler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,734
    Vallahi anlama meselesi...Adam o zaman bir İDDİADA VEYA ÖNGÖRÜDE bulunmamış.

Bildiğin anadolu esnafı gibi mal alıp beklemiş...DUELLODAN kaçmış..Borsa da öngörüde bulunamamış..

Şimdi dediğimiz yerin %5 yukarısında olan endeks için KENDİNE PAY ÇIKARIYOR.

SEN UTANMALISIN..O KADAR RALLİ DEDİĞİN HALDE CESARET EDİP ÖNGÖRÜDE BULUNMADIN.Bunu dediğimde endeks 9800 dü..şimdi %5 yukarıda.

Kıvırdın.Yok efendim ben söylemem de...

BAK BEN 2-3 AYLIK ÖNGÖRÜMÜ YAZDIM ve kenara çekildim.viobla devam.

madem sen benimle aynı fikirde değilsin...dersin hayır ben ralli bekliyorum..2-3 ay içinde 12.000 hedefim var..işte bunu diyemiyorsun....Matematiğini geliştir sonra muhakeme edelim.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sizinde kazancınız daim olsun. Topiğe katkılarınız ve özellikle uslubunuz için ayrıca teşekkürler.
    Eyvallaah
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Topikte Boyuna kavga oluyur mertabi, olayı çözmüye çalışıyorum kesin yakında bişiii olucak, zaten 6 ayda bir gelen memedabi de geldi ki, ortam gergin
    Sen kendini kurtarmaya bak evladım
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Topikte Boyuna kavga oluyur mertabi, olayı çözmüye çalışıyorum kesin yakında bişiii olucak, zaten 6 ayda bir gelen memedabi de geldi ki, ortam gergin
    Ben gerçekten kimse ile kavga etmiyorum. Bunlar ufak çaplı atışmalar. En son az kalsın ISCTR topiğinde nick tamamen banlacaktı Allah'tan yönetim insaflı davrandı.

Nelerle uğraştık ya. Adamlar 3-5 nick ŞİŞE ISCTR nin değil yazdı 3-5 gün ard arda başa çıkamadık.

Bir tanesi geldi ISCTR 4-5 sene batık kredilerine çalışır yazdı o sene hayatının karını açıkladı.

Sürekli ikide bir sıkıştıkça Hükümet el koydu koyacak saçmalığını temcit pilavı gibi dillendirdiler.

Mehmete laf ettirmem yazıları neşeli. Benim karşı yazı yazdığım kimselere karşı dahi asla kötü bir niyetim yok.

Zaten kötülük benim hayata bakışıma ters.

Birine yapacağım en büyük kötülük ona iyilik yapmamak olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Abka abinin dediği doğru, ortada bir duello, yarış, iddia vb durumlar yoksa, ben dediydim demek biraz etik değil.
    Mesela ben akcay abi ile eşek yarışı yabtım, akcay abi kazandı.
    Sindoma abi ile koca beygirleri koşturduk, sindoma abi kazandı. Bende tebrik ettim
    Ben abka abi ile iddiaya girerim girmesine de, iddiayı anlayamadım, senin hisse yükselmeyebilür ama endekis mecbur yükselir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    naci ağbal kalsaydı şu çok net enflasyon felan olmazdı. binlerce iş yeri kapanacak niye çinki maaşlar çok yüksek işyerleri bu kadar gelir üretemiyor niye çinki atomu parçalamıyoruz. bu maaşlar ödenemez ilerde göreceğiz. rakamları çok büyüttü epistemilojik kopuşcular. nas modeliyle açığa çıkan devasa rakamları iş yerleri kurumlar kazanamayacak göreceğiz.

bagacass.
    Zombi şirketler batsın zaten...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Abka abinin dediği doğru, ortada bir duello, yarış, iddia vb durumlar yoksa, ben dediydim demek biraz etik değil.
    Mesela ben akcay abi ile eşek yarışı yabtım, akcay abi kazandı.
    Sindoma abi ile koca beygirleri koşturduk, sindoma abi kazandı. Bende tebrik ettim
    Ben abka abi ile iddiaya girerim girmesine de, iddiayı anlayamadım, senin hisse yükselmeyebilür ama endekis mecbur yükselir
    Ya da çok daha yükselir kimbilir? Neyin düellosunu yapayım. Ben ortada düello yapılacak bir durum görmüyorum.

Burada yazmaya başladığım günden bu yana bir kaç kötü zaman dahil özellikle yazdıklarım arşivde var. Neye pozisyon aldığımda ortada... Burada yazdıklarımdan daha açığını ben eş dost ile bile paylaşmam.

Sayfa 1004/1005 İlkİlk ... 45049049549941002100310041005 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •