Sayfa 516/614 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566 ... SonSon
Arama sonucu : 4910 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    üstadım, sen kitabı yaz, kitap kapağı benden...

Gözler yalan söyler mi hocam. Gazi koşusu olursa bizim essegin oranı ne olur bu durumda.. ytd

2. Esozcan hc draculanin gözleri gibi cİzmis ressam. kan emmezler dimi? Emecek kan damarda durmuyor da artık.. ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sen günlük baktın ben haftalik takas değişimindekileri yazdım.

Esozcan hc da muhtemelen bir sinyal yakaladi, Gazi koşusunda..ytd
    ,

yok hocam.. özel bir şey yok.. öğlesine eğlencelik takılıyordum..

elle tutulacak tek şey Caroline haftalıkta bir kırmızı bar yakaladı.. 20.98 üstü güzel altı üzer seviyesi..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sen günlük baktın ben haftalik takas değişimindekileri yazdım.

Esozcan hc da muhtemelen bir sinyal yakaladi, Gazi koşusunda..ytd
    Sen yazınca baktım haklısın teb tutuyor, son 10 günlük takasa baktığımda en karlı tradeyi oyak yabmış görünüyor şimdilik

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ,

yok hocam.. özel bir şey yok.. öğlesine eğlencelik takılıyordum..
    Tüh o zaman ben alsam kapanistan beri sol elimd
    bir uyusma ve içimde de bir kiprasma vardi. Yine heyecan yapmışım boş yere desenize.. sağlık olsun o zaman. Belki başka zaman. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen yazınca baktım haklısın teb tutuyor, son 10 günlük takasa baktığımda en karlı tradeyi oyak yabmış görünüyor şimdilik
    Rapordan sonra değişiklik yok ama TEB yatırım ve TEB arasında bir kaç ay öncesine göre al gülüm ver gülüm yapmışlar. Rapor geldiği gün yazmistim miktarları. Bugün qnb onunda 2-3 aydır alış arttırmış. Bu rapor öncesinde hazırlanmışsa niye almışlar o zaman. Ayrıca fonlar üzerinden de virmanlayip satabilirler, aladabilirler bilemeyiz. Bize ne göstermek istiyorlarsa onu görüyoruz hep. Ytd

7. Ha ben bir rapor hazırlayacak olsam mali da epeydir alsam. Raporu hazırladiktan sonra satmıyorsam ne zaman satarım? Yükseldiğinde satarım. Ha yükselmesi için alıcı büyükbaş olması gerek, haber gerek, birşey gerek. Yoksa bu kadar mal alicam maliyetlerini bilmiyorum ama dolar bazlı zarardadirlar muhtemelen.
    Ya da ben öyle düşünüyorum arka bahçe bambaşkadır.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    TEB hedef küçülttü malları yerinde sayıyor, qnb portfoyden çıkarttı ama tutta diyor. Piyasa da mal mı bulamıyorlar, acaba virmanla mı çıkıyorlar fanfini fonlar üzerinden, Yoksa ay sonunu mu bekliyorlar vadeliler için, ya da bilançoyu mu çorba olmuş bunların işi çorba 😊
    karax hc sote de bekliyor, kartopu hc lotlari hesaplıyor, dürüyenin güğümleri kalayli. Yarın Gazi koşusunda eşeğin durumu ne olur.. ölme eşeğim ölme.. ytd
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    bankof gavur bıyıklı dün aldı bugün satıyor bankof dün aldığı için bugün satar diye bende satış yaptım aşağıya alış girdin alış yerinde 120 bin lot vardı devamlı yazıp siliyor takipden kaçıyor en son rakamları işaretledim 3 tur oldu nerede olduğu belli olmuyor ancak kademelerdeki işlemleri bir yere yazılırsa takip ediliyor . bunlara karşı elindeki malın % 10 / 20 si kadar trade yapılırsa bir kıl koparmak kardır .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Kartopu hc taktiksel tırtıklamaya çalışıyor, karax abi malları yerine koydu sotede bekliyor tahtaci az bi kafayı çıkartsa kafaya geçirecek, esozcan hc de grafikisini kedi gibi cizmiş sinyal vermiyor.
    Ben yarın bikaç ceton daha atarım makinaya, defansı sağlama almam lazım, gol yemiyelim haftanın son günü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 516/614 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •