Sayfa 723/823 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon
Arama sonucu : 6581 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Pilliler her geçen gün atak yapıyor.

Son düzenleme : Oralet_Osman; 10-05-2024 saat: 11:28.

2. Müthiş bir forum
    Bütün negatif yatırımcılar burada sanki

3. teknik senaryo..yükseliş için..tahtacı kitabına nasıl uydurur:
    ilkönce 1155 i geçer biraz..tabi kapanışlardan bahsediyorum..sonra yine 1155 e değer..o retest dediğimiz yer..yani direnci test eder..
    o arada tahtacı bununla biraz daha silkelemeyi umut eder..dersinki yok ulen yükseltmeyecekler..çıkın maldan...
    sonra kademeli o 1 numaralı yere gelir,biraz aşağı biraz yukarı...
    o arada dikkat ettiyseniz o sarılı çanak da oluşmuş olur ve formasyon gereği h yüksekliğide o önceki tepelere isabet eder...
    şansa bak...tahtacı teknik temel işler o mumlara..birşey diyemezsin manipülasyon yoktur...çanak formasyonu böyle olur...
    tahtacı bilir işi..neyse ...devam edelim
    o 1 numaralı yere geldimi..geldi..alsana 2 li tepe. yanındakini de say hadi..3 lü tepe..ben saymam gerçi..neyse..
    dersinki gidiyor fordumm..1200 lerde..
    temel destekliyor mu?hayır....
    teknik var...temeli işleyen,kitabına uyduran..o yüzden teknik temel ayrılmaz.
    düşürecek ya..al sana teknik kılıf...2 li tepe....
    nerdeydik...2 li tepe...e orda h2 yüksekliği olmadı mı....ilkönce oraya gelir...neresi...1000 ler civarı...
    formasyon tamam mı? kitabına uygun mu? uygun...
    ondan sonrası....
    eğer satışların maliyetlerin, konjonktürel okumaların- ki senden benden önce toplar ve değerlendirir-firma lehine ise o 2 li tepeyi tamamlamaz yukarı sürer..
    eğer o okumalar negatif ise,bahane de hazır.....2 li tepe....o h2 yüksekliği kadar 1000 den aşağı gider...
    bu ilk senaryo..yükseliş senaryosu...tahtacı kitabına teknikle uydurur..
    o arada sende pozisyon alırsın..

4.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Müthiş bir forum
    Bütün negatif yatırımcılar burada sanki
    Evet, maksat korku salıp küçük yatırımcının satmasını sağlayıp, satılanları toplamak. Çünkü korkutanların ellerinde 800 milyar dolar nakit var, bi türlü sattıramadılar forumdakilere lotları.

Dünya Mason Fason Baron Rakırfelır İnşaat Taahhüt Turizm ve Oluklu Mukavva Üretcileri Konfederasyonu Yüksek Konseyi sabah Cenevre'de tekrar toplanıp bu Frotoları nasıl sattırabilirz diye acil kodlu bir internet toplantısı düzenlemişler hem de herkes kamerası açık şekilde katılmış. Kaytarmak yokmuş.

Dudu'dan çok rahatsızlarmış, sürekli biriktirmek, toplamak, satmamak, temettüyü beklemekle ilgili küçük yatırımcılara moral aşılıyormuş.

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Evet, maksat korku salıp küçük yatırımcının satmasını sağlayıp, satılanları toplamak. Çünkü korkutanların ellerinde 800 milyar dolar nakit var, bi türlü sattıramadılar forumdakilere lotları.

Dünya Mason Fason Baron Rakırfelır İnşaat Taahhüt Turizm ve Oluklu Mukavva Üretcileri Konfederasyonu Yüksek Konseyi sabah Cenevre'de tekrar toplanıp bu Frotoları nasıl sattırabilirz diye acil kodlu bir internet toplantısı düzenlemişler hem de herkes kamerası açık şekilde katılmış. Kaytarmak yokmuş.

Dudu'dan çok rahatsızlarmış, sürekli biriktirmek, toplamak, satmamak, temettüyü beklemekle ilgili küçük yatırımcılara moral aşılıyormuş.
    Benim cümle kurarken ki maksadımın böyle olmadığı kesin.

İroni yaptığınızı düşünüyorum ama alınıyorum açıkcası.

Sattırmak maksatlı yazılıyor diye yazacak kadar çömez değilim.

6. Osman,
    grafiği anladın mı? anlamaya çalış...bak olasılıklar öyle..arada iniş çıkışlar var..arbitraj,gir çık,lot arttır,yada aynı lotu tekrar yerine koy kar ile eksiğini gider...yani senaryo üzerinden empati yapıp sıkı takiple olasılıklar gerçekleştikçe pozisyon almak..
    temel analizini yap beklenti teknikle gelsin..aradaki fırsatı gör..
    ama tekniği anlamaya çalış..boşuna atmayalım bu grafikleri...
    50 bin lira verip gittiğin eğitimlerde bile anlatmıyor adam..yanlış anlama...
    koskoca forumda istişare edeceğimiz adam olsun...eğil biraz tekniğe..tekniksiz olmaz...

7.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Benim cümle kurarken ki maksadımın böyle olmadığı kesin.

İroni yaptığınızı düşünüyorum ama alınıyorum açıkcası.

Sattırmak maksatlı yazılıyor diye yazacak kadar çömez değilim.
    sattırmak maksatlı yazan biri varsa-forumdakilere göre-benden sana sıra gelmez..rahat ol kardeşim..
    froto 2 yükselsin var ya linç ederler beni...inşaAllah yükselir..
    kimse de demezki ulen bu adamında lotu var.daha fazlasını koymanın yerini arıyor..yine ne alacaz..froto...kimse demez ama..
    güzel kardeşim
    tablo da orta da ama...hadi güzelleme yapalım...ne var elinde?

8.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    sattırmak maksatlı yazan biri varsa-forumdakilere göre-benden sana sıra gelmez..rahat ol kardeşim..
    froto 2 yükselsin var ya linç ederler beni...inşaAllah yükselir..
    kimse de demezki ulen bu adamında lotu var.daha fazlasını koymanın yerini arıyor..yine ne alacaz..froto...kimse demez ama..
    güzel kardeşim
    tablo da orta da ama...hadi güzelleme yapalım...ne var elinde?
    Elimde mi
    Sadece bolca para var.
    Sıfır veri sıfır data var
    Zamanım var
    Düşük maliyetim var
    Vs vs vs

Sayfa 723/823 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız