Sayfa 18/309 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2469 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Abi bana inanmıor mahsus soruyor....

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bizim mahalleli komple borsacı oldupu için akşamları mutlaka muhabbet dönüyor, bizim kasap rüstem abi naptı acaba, geçenlerde vertu diye bi hisse almıştı ballandıra ballandıra anlatıyordu, yok fk sı çok düşük yok temettü dağıtıyor yok şöyle yok böyle bugün gelen bilancosu zarar yazmış hisse fk yı sıfırladı.
    Akşama gidip biraz kafa yapıcam rüstem abide bana petkoda takılıyodu, görsün bakalım zararda iken espri çekiliyor muymuş
    Sen gene de Kasap olan ve adı Rüstem olan birine çok takılma Dalağını neyin alır Alimallah...
    Yükselir,potansiyeli var diye motive et...Çayını iç, kuzu pirzolanı al geç..Vertu zaten yapacağı hareketi yapmış..Artık onda da kazanamadıysa ne diyeyim..3 gün önce zirveyi bilem görmüş...Su içinde kalmış olmak için oradan almış olması lazım..
    Sen esnaf arkadaşlara gitmemiş,dolar bazlı diplere yakın olanları tavsiye et..Önümüz sıcak yaz ayları da olsa genede esnafı su içinde bırakma

yeni başlık açılmış hayırlı olsun...
    dohol de günlük te TOBO var mı?
    teknikçiler bir baksın

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bizim mahalleli komple borsacı oldupu için akşamları mutlaka muhabbet dönüyor, bizim kasap rüstem abi naptı acaba, geçenlerde vertu diye bi hisse almıştı ballandıra ballandıra anlatıyordu, yok fk sı çok düşük yok temettü dağıtıyor yok şöyle yok böyle bugün gelen bilancosu zarar yazmış hisse fk yı sıfırladı.
    Akşama gidip biraz kafa yapıcam rüstem abide bana petkoda takılıyodu, görsün bakalım zararda iken espri çekiliyor muymuş
    Dayu muhabbet dönsün de sakın sen dönme çok kötü şeyler yapıyorlar

5. Vay arkadaş dün Pgsus u dipten alan iyi kazandı..Yapımda emeği geçenlere teşekkür etmek lazım...Kimi denk getirdilerse artık..Cidden bu borsa düşmez..

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dayu muhabbet dönsün de sakın sen dönme çok kötü şeyler yapıyorlar
    Olm çok fenasın, belaltı espri yabma ortam gevşiyor, bak şindi bana cevap hakkı doğdu, bişii sorucam
    Sen nerden tanıyorsun bizim kasabı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Memedabi grandsupercycle epik graf paylaştı, neyin grafikisi olduğunu çözemedim, dikkatli ol dayucuğum
    dikkatli ol derken çıkış mı yapar ons acaba......gümüş ons çok vahşi kükredi.....geri çekilir mi dayu....yanlışmı bakıyorum.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8. O kısmını bilemiyoruz ama sert hareket olası
    Bilsek zaten basarız tüm parayı ons kaldıraçlı vadelisine zengün oluruk

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 18/309 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •