Sayfa 525/614 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575 ... SonSon
Arama sonucu : 4910 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Eli uğurlu, hayır hasenat sahibi bi abimiz bugün ekranına almış tahtayı, bence büyük bir gelişme var bu uyuzda, du bakalım haftaya neler olucak
    İyi tatiller
    Eli uğurlu olsun ama uzuncu mu yoksa üzümcü mü? Çünkü sakal almaya kim geliyorsa sizin mahalleden olmuyor. Ama uzuncu olunca işler değişebilir. Hojgelmis.. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    2 bar ile düşüş 11 yükseliş barını içine aldı... bu düşüşün bel kemiği 20.24... kısaca üzeri güzel altı üzer.. 20.48 de al sinyali üretti ancak sonrasına feyk atıp 3 lük yazdı.. 20.44 üzerinde kaldığı sürece şut atmaya devam edecek.. 20.44 altında VAR a gider..19.66

Eyvallah esozcan abi. Şu 200 günlük üstünde takilsak o bile uyacak. Çok birşey istemem üstüne atsin bir daha inmesin. 😊 Biraz uyaniklik gibi ama hakkım olsun o kadarda beyaaa..Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Eli uğurlu olsun ama uzuncu mu yoksa üzümcü mü? Çünkü sakal almaya kim geliyorsa sizin mahalleden olmuyor. Ama uzuncu olunca işler değişebilir. Hojgelmis.. ytd
    Heralde o da üzümcü, bi sakal alıp gider muhtemelen
    ama eli uğurlu
    Şansımız bahtımız dönebilür belki

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben akşam defansa geçmeseydim kesin gol yerdik
    Defansif oyunu bırakmalısın hocam. Ne kadar defans oynarsan o kadar saldırırlar. Serbest bırak kendi haline birazda.. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Heralde o da üzümcü, bi sakal alıp gider muhtemelen
    ama eli uğurlu
    Şansımız bahtımız dönebilür belki
    Haftalık bulut yukarıya aldı tepesini 2046. Önceki bulut çizgisininde ustunede kapadık. Günlükte ise hala alttayiz ama 5 bar mum kaldı karar için günlükte içine girip girmeme konusunda. Sanırım bilanço ile karar verecektir bu 5 mum içinde gelirse bilanço.. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Defansif oyunu bırakmalısın hocam. Ne kadar defans oynarsan o kadar saldırırlar. Serbest bırak kendi haline birazda.. ytd
    Oyun kurucu ben değilim ki, okyanusta bir su damlasıyım
    Herif istediği gibi oynuyor bende ona ayak uydurmaya çalışıyorum aslında ekistra bi çabam yok. Bugün gördün ben tahtaya baskı kurdum ama herif çok kolay fışkırttırdı.
    Tahtada çok büyük bir gücü var istediği gibi hareket çekiyo
    Yohusa benim gibi bi borsacıyı öpen çıkarmıydı bu alemde tek öpemediğim bu taktaci
    Heriften yeni yeni hareketler öğreniyorum acaip bi durum yahu çok enteresan ve de epik

7. Bu tahtaciyi öpen biri çıkacak mı çok merak ediyorum açıkcası
    Herif Ortadoğu ve balkanların şampiyon soyguncusu

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Oyun kurucu ben değilim ki, okyanusta bir su damlasıyım
    Herif istediği gibi oynuyor bende ona ayak uydurmaya çalışıyorum aslında ekistra bi çabam yok. Bugün gördün ben tahtaya baskı kurdum ama herif çok kolay fışkırttırdı.
    Tahtada çok büyük bir gücü var istediği gibi hareket çekiyo
    Yohusa benim gibi bi borsacıyı öpen çıkarmıydı bu alemde tek öpemediğim bu taktaci
    Heriften yeni yeni hareketler öğreniyorum acaip bi durum yahu çok enteresan ve de epik
    Hocam mal hakim bir tahtada olur bu işler. Adamlar o cepten bu cepe, diğer cepe. Yoksa bu hareketleri danışmadan dövüşürler mı! Senin yaptığın hareketleri sadece sen mi yapıyorsun, muhtemelen çok kişi yapıyor belli ki! Kimse birşey yapmayıp ellesmese bunu niye yapsın ki. Ytd

Sayfa 525/614 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •