Sayfa 256/337 ÝlkÝlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 2,041 - 2,048 arasý.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Yönetim bu ülke mercilerine devlete kurumlara sahtekâr imasinda bulunulmasýna musade etmemeli...

2.  Alýntý Originally Posted by kingsailor Yazýyý Oku
    Yönetim bu ülke mercilerine devlete kurumlara sahtekâr imasinda bulunulmasýna musade etmemeli...
    Arkadaþlar lütfen yinetime bildirmde bulunun...ben bulundum.....sahis ulke mercilerine sahtekarliga ortak oluyorlar, imasinda bulunuyor....kimse devletimize sahtekâr diyemez......

Þikayet edelim...

3. Kendi bilgisizligini devlete sahtekâr diyerek aklamaya çalýþýyor

4.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    ...Bünyelerinde katýlan diðer markalar ile ilgili ise Murat Ülker, “10 yýl önce McVitie's’i 3,5 milyar dolara almýþtýk. Bugünkü deðeri 6 milyar dolar. Çünkü büyüdü, geliþti....
    https://www.ekonomim.com/ekonomi/dev...-haberi-728553

..demiþ zat-ý muhterem.
    --bu devirde bilgiye ulaþmak artýk çocuk oyuncaðý iken böyle büyük laflarý nasýl söyleyebiliyor....

--tablo aþaðýda.. büyümüþ mü?...yoksa küçülmüþ mü??...--manipülasyon mücadelesi veren çok dürüst arkadaþlarýn diyecekleri bir þey vardýr umarým...
    100 kere yazdý bunu arkadaþlar....tek bir seyi 100 kere yazmamasi konusunda yönetici uyardi.... þikayet edelim hepberaber

5.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --Bu konu burada bir kaç kez gündeme geldi...yeniden hatýrlatmak da fayda var...

Neden....burdakiler salak mi....geri zekali mi...hafiasi yok mu.....sen kim sin ki birsey hatýrlatýyorsun .......cok mu zekisin.....

Hatirlanmasi gerkenleri yatýrýmcý hatýrlar....sana ihtiyacý yok yatýrýmcýnýn.....senden öðrenecek degil neyi hatirlayacagini

6.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --UK-PLADÝS in gidiþatý...

Yazdin daha önce

7.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --bahane deðil...gerçekler...
    Yaa sen haftaya cumartesi ne kadar gene yazma. Sen yokken forum çok iyiydi. Gene karmancorma yaptýn gitti forumu ya. Hadi git iþine

8. Ayni bilgiyi devamlý yazmamasi konusinda sahis uyarildi.....ama devam ediyor...tum katýlýmcýlar þikayet etsin lütfen....

Ayrica devlet kurumlarýný sahtekarlikla suçluyor... þikayet metninine yazalim litfen

Sayfa 256/337 ÝlkÝlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •