Sayfa 732/805 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon
Arama sonucu : 6435 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. FROTO - Ford Otosan

İhtiyat borsa yatırımcısı için daima iyidir.Zinde tutar.Bu sayede çok beladan kurtuldum ben.Kozalaklar,Hektaş,KontrolMatik…çok var.Evet biraz erken aksiyon almama sebep oluyor ama hayatımı kurtarıyor.Hayatımı kurtaran mekanizma benim için vazgeçilmez.Dedim ya herkesin bi yoğurt yiyişi var.Benimde bu.Ha koçta kelek kolay kolay olmaz,ama koçunda elinde olmayan,önüne geçemeyeceği gelişmelerin çok hızlı olduğu bir dünyadayız artık.Türkiye gibi hiç bir şeyin standardının olmadığı,patronların zehirli oklar ile dolaştığı,ekonomisinin 1 dk da bambaşka tarafa gittiği,bir kişinin iki dudağından çıkan sözler ile istikamet çizildiği,ekonomik istikrarın kurulduğu tarihten beri yakalanamadığı,mevcut enerji bağımlı yapısıylada asla yakalanmasının söz konusu olmadığı bir yerde uyursak ölürüz.Mezarlıklar böyleleri ile dolu.İbret ibret ibret..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,029
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hiç fon almadım.
    Bizim Türkiye ‘de abd deki endesklere yatırım yapan fon var mı?
    Hisse bazında değil de endeksin geneline.
    iş yatırım TMG fonu ile Akportfoy AFA fonları uygun olabilir.
    Ben de döviz yerine bu fonları tutmayı tercih ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    bu arada Ford bayii satış listesini hala bekliyorum..windsdor dük ü arkadaşınmış...o olmadı o kadar çalışanın var,birini görevlendir..bu fakirleri bilgisiz bırakma ...
    Toprağı bol olsun Kraliçe Elizabeth @uzunvade87 arkadaşımızla arkadaştılar, sürekli mektuplaşırdı hatta Kraliçe Bursa'ya geldiğinde İlber hocayla beraber o da geziye katılmış, Kraliçenin yanında dolaşmıştı ama tâ ki burdaki 28 şirketinden biri olan İzmir Bombası İnşaat Taahhüt A.Ş., İngiltere Arsenal'e inşaat sıva malası ihraç etmiş ama meğer ordaki sıvacılar da tıpkı arabaları gibi malayı ters taraftan tutarlarmış, mala sapları onlara uymadığı için iade etmişler ve @uzunvade87 de kızıp bir daha onlara ihracat yapmamış, Kraliçeye de sitem dolu bir mektup yazmış, ordan "pen friend" olup İngilizcesini geliştirmiş.

York düşesi Sarah, Prens Filip, Leeds United teknik direktörü Sir Alex Ferguson hep arkadaşları, çevresi geniş.

Bu arada bilen arkadaşlara bi sorum olacak, sağdan direksiyonlu düz vites araçların vites yolları soldan direksiyonla aynı mı yoksa o da mı değişiyor acaba? Yani bizdeki 1. vitesin yeri onlarda 5. vites mi oluyor? Geri vitesin yeri de tam tersi ileri mi oluyor? Kafam karıştı yav.

4.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    iş yatırım TMG fonu ile Akportfoy AFA fonları uygun olabilir.
    Ben de döviz yerine bu fonları tutmayı tercih ediyorum.
    İnceleyeceğim haftaya sn özmen eyvallah

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Toprağı bol olsun Kraliçe Elizabeth @uzunvade87 arkadaşımızla arkadaştılar, sürekli mektuplaşırdı hatta Kraliçe Bursa'ya geldiğinde İlber hocayla beraber o da geziye katılmış, Kraliçenin yanında dolaşmıştı ama tâ ki burdaki 28 şirketinden biri olan İzmir Bombası İnşaat Taahhüt A.Ş., İngiltere Arsenal'e inşaat sıva malası ihraç etmiş ama meğer ordaki sıvacılar da tıpkı arabaları gibi malayı ters taraftan tutarlarmış, mala sapları onlara uymadığı için iade etmişler ve @uzunvade87 de kızıp bir daha onlara ihracat yapmamış, Kraliçeye de sitem dolu bir mektup yazmış, ordan "pen friend" olup İngilizcesini geliştirmiş.

York düşesi Sarah, Prens Filip, Leeds United teknik direktörü Sir Alex Ferguson hep arkadaşları, çevresi geniş.

Bu arada bilen arkadaşlara bi sorum olacak, sağdan direksiyonlu düz vites araçların vites yolları soldan direksiyonla aynı mı yoksa o da mı değişiyor acaba? Yani bizdeki 1. vitesin yeri onlarda 5. vites mi oluyor? Geri vitesin yeri de tam tersi ileri mi oluyor? Kafam karıştı yav.
    Kraliçe yi hiç sevmezdim.Yeni kralı da sevmiyorum.Genelde ingilizleri de sevmem burunları havada😀
    Allahın İngiliz köylüsü bile artist bir yabancıyla tanıştıgında dünyaya medeniyeti kendilerinin götürdüğüne inanıyorlar.
    Kraliçe bizim ülkedeki ğrünleri pek severdi.
    Afyonda dag kirazı yetişiyor organik ilaçsız dağ havasıyla daha leziz oluyor paket paket alıyormuş idi.
    Bizdeki fiyatın 10 katı idi.Üretici de direkt dısarıya satıyordu.İçerde de ilaçlı hormonlu ürünler tıkınıyoruz ülkece.
    Kraliçe deyince aklıma geldi.

6. Bugünün değil yarının adamı ol.Atatürk
    Buffet amca da byd yatırımı yapmış idi.
    Gelecek hızlı değişiyor ayak uyduramayan yok olur.
    Dün dudu da paylaştı.Ford un elektrikli birim başı çin çok ileride bunu kabul edelim diyor.
    Çin ya ortaklık yapacak ya da pazarını açacak Batı ya.Başka ihtimal yok.Olmazsa savaşa kadar gider bu iş.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

yapıyorsun bu sporu Osman ım...yapıyorsun..
    teknik analize başladın mı? tradingview de hesabın varmı..aç bir tane..
    akşamları dizi seyredeceğine YouTube da rsı ve rsı stratejileri videolarını izle..artık bilgiye kolay ulaşılıyor..sonra kademe kademe diğer konulara gir...ben yardım ederim..
    2 hafta da kendin bile şaşırırsın ilerlemene...
    zeki adamsın yazık etme...teknik analizsiz olmaz...
    naçizane.....

8. FROTO - Ford Otosan

Babadan akka anadan takka olmayınca bizim gibi strateji öğrenip mekanizma kurmak için uykusuz geceler,maaşlı iş hayatı haricinde saatlerce mesai harcamalar falan filan mecburiyet oluyor tabi,zengin babamız olaydı bizde kraliçeyle dost,prensle ahbap olur 5 çaylarının vazgeçilmezi olurduk.Ama o zamanda tırnaklarıyla bir yere kendi çabalarınla gelmenin hazzını yaşayamazdıkŞükür bugünümüze,buz gibi evde 3 yorganlada uyuduk,5 yıldızlı otelde sıcaktan donlada.Kendi alın terimizle,kimsenin karşında el pençe durmak,ağız kokusu artistik çekmek zorunda kalmadan,forumlarda milletin ağzının içine bakıp bi şey kaparmıyım diye onun bunun maskarası olmadan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 732/805 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •