Sayfa 150/155 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Şuan için pozitifim İş finansal da neyse o kısmet diyelim ytd.İlk hedef 12 aylık zirvesi 14,73 ytd.
    Ayrıca bu hisse için 1 dolar hedefi bile azdır en kötüde 1 dolar hedef mantıklı olandır ytd.
    Diğer hisseler x2 x3 yapar bilinmez lakin faktoring sektörü geride kalıyor diğer sektörlere göre ytd.

İyi kapattı seansı düşüş yaşamasın yeterli.İş finansal tahminim yarında yükselişine devamı mantıklı olandır ytd.İş finansalın grafikte düşüş yaşayacak seviyesi kalmamış maşallah 10 civarlarına kadar düşüşü yaşamış hisse ytd.

Az bir şey almıştım maliyeti 10,61 çektim sonra baktım dengesiz davranıyor düşüş yaşaması sinir bozucudur ucuz hissede biletini kesip göndermiştim daha toparlamadı toparlaması için son zirvesi 14,73 kırması gerekecek işte o zaman trendine girmiş olacak yolunun uzun olma ihtimali yüksek takası iyi durumda 2023 yılı 23 kasım ayında zirve yapmış yarım sene yapar üstüne enflasyonu koyun hissede bekleyenlerin paraları erimiş pula dönmüş durumda ytd.

Bugün azda olsa primli kapatması olumlu düşüş yaşamasın yeterlidir ytd.Trade fırsatı vermesin daha olumlu olur İş finansal ytd.

5. Haftalık Macd takibini ben 3 ayarda yaptığım için hemen hemen diplerin neresi olabileceği öngörülebilirdi. O dipten kalkış sonrası 13 bölgesine tutunma çabası gerçek oldu. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey, 9 ayarda Macd daha yeni çakışıyor. Aylık grafikteki filamanın çalışmasını beklemek uçuk bir düşünce değil gibi. Bu akşam gelen bilanço da 517 Milyon net kâr gayet güzel.
    Mart ayı sektör verilerini bekleyeceğiz. Bilanço üzerine bir kuvvetli aylık veri daha açıklandığı vakit piyasa algısı da düzelir sanıyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Beğendim 1, çeyrek karını yola devam ytd.

Haftalık,aylık ve 3 aylık takas iyi durumda mal toplamışlar bu kadar mal boşa toplanmaz en kötü zaman kaybı olacağını düşünüyorum İş finansal hissesinde zaten çarpanları uygun hisse kısmet diyelim sabır ytd.

Sektörde Şeker finansal kiralama temel analizde en iyisi denilebilir.
    Diğerleri arasında büyük fark yok hemen hemen aynı denilebilir .
    Neyse yarın iyi seans kapanışı beklemek mantıklı olandır İş finansal da ytd.

Sayfa 150/155 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •