Sayfa 132/133 İlkİlk ... 3282122130131132133 SonSon
Arama sonucu : 1063 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    memişoğulları şuan muhtemelen birinci kuşak tarafından yönetiliyor. Bu adamların boş yere milyar lira bağlayacağını sanmıyorum güzel bir yatırım zinciri yaratabilirler. şuanlık mali durumu kötü olsa da özkaynakları güçlü. Adamlar 120 cent ödemiş tahtacı 80 cente düşürmüş hiç bahseden yok şans eseri fark ediyoruz. Bol kazançlar.
    selamlar hocam

memişoğlu tahtacıyla muhatap olmuşyur herhalde değil mi ben bir şirkete milyon dolarlar verecem

ve en önemlisi şirket benim kontrolumde olmayacak veye şçyle yazalım tahtacı benim kontrolum de olmayacak sizce burada bir terslik yok mu birde şu olabilir tahtacıyla ters düşmüşler olabilir o sizin dediğiniz çağrı fiyatı 1,21 $ fiyat

bizar beyin jimlastiği yapalım

BURADA 3 AYLIK TAKAS MAL KY BOCA EDİLMİŞ KURUMLAR KARŞILAMAMIŞ

ŞİMDİ BU BASKI KY DEN ALMA İÇİN YAPILIYOR OLABİLİR

3.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    selamlar hocam

memişoğlu tahtacıyla muhatap olmuşyur herhalde değil mi ben bir şirkete milyon dolarlar verecem

ve en önemlisi şirket benim kontrolumde olmayacak veye şçyle yazalım tahtacı benim kontrolum de olmayacak sizce burada bir terslik yok mu birde şu olabilir tahtacıyla ters düşmüşler olabilir o sizin dediğiniz çağrı fiyatı 1,21 $ fiyat

bizar beyin jimlastiği yapalım
    Hocam koç fonları veya sırf koç yönetiminde olduğu için tutanlar olabilir onların satışını da hesaba katın. geçen 10 yıla bakarsak berbat yönetilmiş amme hizmeti yapmışlar gibi. Memişoğulları zaten tat bakliyatın sahibiymiş sektörde tecrübeliler umarım borçtan kurtarırlar şirketi. Bol kazançlar.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

Selamlar bugünde bir caçık yok

İnvesting de yeni alanlar ile tahtacı anlaşamamış olduğuna dahir yazılar var

Ne olduysa tahta çok pis bozuldu bu adamlar bize para kazandırmazlar

Herhalde bir ben zarar dayım kimse bişey yazmaz oldu umut yok mu

7.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Herhalde bir ben zarar dayım kimse bişey yazmaz oldu umut yok mu
    Bu hissede geçmişte alıp zararda olmayan ky yoktur hocam çünkü hisse dolar bazlı tarihi dibinde. Q1 bilanço gelince pazarlama giderlerine bakıp anlayacağız niyet halis mi diil mi

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Bu hissede geçmişte alıp zararda olmayan ky yoktur hocam çünkü hisse dolar bazlı tarihi dibinde. Q1 bilanço gelince pazarlama giderlerine bakıp anlayacağız niyet halis mi diil mi
    2019da 0.5 dolari görmüş.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 132/133 İlkİlk ... 3282122130131132133 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •